Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Természetes vízipipa szenet...

Természetes vízipipa szenet vihargyújtóval be lehet gyújtani?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnék egy vízipipát venni és kb semmi tapasztalatom nincs hozzá. Azért szeretném vihargyújtóval mert nálunk villany tűzhely van ezért gázpalack nincs amivel megoldhatnám és olvastam hogy sima öngyújtót kb elfelejthetem. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2017. jan. 11. 21:20
 1/1 anonim válasza:
hát ahhoz tényleg kell kitartás egyébként nem lesz baja a sütőnek és ha letakarítod tökéletesen beizzik (ha használsz hőtartót az még jobb) de nekem pl anyám fosik h baja lesz pedig nem lesz haveromnál úgy szoktuk de pont ezért én öngyulladós szenet használok gyorsabb az biztos kisebb hőfokon ég de egy jó pipával és egy jó töméssel tökéletes füstöt ad ha öngyulladós mellett döntesz a carbopolt ajánlom most vettem egy 100-as pakkot nagyon jó bő füstöt:D
2017. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!