Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem mindenki felszínes igaz?

Nem mindenki felszínes igaz?

Figyelt kérdés

Képzeljetek el egy embert nagyon jó humorral, szarkazmussal. Iszonyú jól elő tudja adni, mindenki kedveli ez miatt, tök jó látni az arckifejezéseit miközben mondja, vicces.

Képzeljetek el egy másik embert akinek ugyan az a tulajdonságai vannak mint az elsőnek, de sajnos neki nem olyan kifejező az arca és a hangja is h*lyén cseng.

Tehát a második ember nem tudja érvényesíteni a saját személyiségét, csupán azért mert a hangszálai nem túl szimpatikus hangot generálnak vagy mert nem olyan kifejező az arca. Ebből mi következik? Az, hogy mindenki felszínes, mivel ez alapján vannak kategorizálva az emberek.


Hetek óta először tudom ilyen jól megfogalmazni a gondolataimat, na végre :P


2010. máj. 5. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos igy van, nem lehet ellene sokat tenni, elso blikkre, mindig az 1. peldad lesz a befuto. De aki nem felszines, az szerencsesebb vegulis, mert ad eselyt a 2. szamu peldadnak is es ezzel jol jar. Tehat a felszines emberek kevesebb ertekes embert ismernek meg szerintem. Az mas kerdes, hogy a 2. peldadban emlitett szemely (persze altalanossagban mindenki, aki nem rendelkezik megnyero stilussal elso latasra) hatranyos helyzetbol indul sajnos.
2010. máj. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezen egyszer én is elgondolkodtam..

aztán hallottam valakitől ezt:

"az teljesen lényegtelen, mit mondasz, az a fontos, hogy hogy mondod"

ezért egy teljesen intelligens embert is nézhetnek, hülyének, ha rosszul adja elő magát

meg egy hülyét is okosnak, ha jól tud szerepelni

2010. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!