Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 éves srác vagyok nemrég...

20 éves srác vagyok nemrég kezdtem hosztesz munkámat és van hogy formaruhához szoknyát adnak van még egy rác a csoportban ö simán felvette. Minden esetre nekem elég furcsa volt! Mi a véleményetek aki dolgozott már ilyen munka körben?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Fiú létedre nehogy már női ruhát hordj.

Hívd fel a főnöködet és mondd el hogy férfi ruhát küldjenek ki, és kész.

Egyébként oké hogy vannak kötelező munkaruhák de azért mégis a férfi férfiaknak valót, a nők meg nőknek valót kapjanak.


Én is dolgoztam ilyen munkakörbe, és sosem volt ebből probléma. Én elsősorban parfüm és illatszerek bemutatására lettem kiküldve egy lánnyal, a lánynak szoknyát adtak harisnyával, a cipőt is ők adták neki, de nem volt kötelező viselnie ha nem akarta, de a többit igen. Nekem ugyanolyan színben adtak inget ami a lány blúza volt, kaptam mellé fekete farmernadrágot, cipőből mondták hogy fekete sportcipőt viseljem, de egyébként adtak is nekem egyet. Amikor kozmetikai termékeket mutattunk be akkor az adott cég küldött nekünk pólókat amit meg is tarthattunk. Amikor be kellett ugranom olyan munkára ahol lányok dolgoztak de kértek két fiút is akkor ott lányoknak egyrészes ruhájuk volt, nekünk is azt adták mondták hogy ezt kell hordani, én meg közöltem hogy akkor viszlát, akkor a megrendelő cég, érdekes módon egyből talált fiúknak való ruhát is.

2017. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!