Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy semmilyen...

Mit tegyek egy semmilyen napon? Ez a nap se jó, se rossz, egyátalán senmilyen! Unatkozom!

Figyelt kérdés
Nehogy azt mondjátok olvassak,rajzoljak,nézzek filmet! Unalmas!!!!

2017. jan. 13. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj bmeg!
2017. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Utazás?
2017. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Maszturbálj.

Egyél.

Igyál.

Aludj.

Szerezz be egy plüssjátékot és ölelgesd. (Hidd el segít)

2017. jan. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj el egy könyvesboltba és nézz ki egy teljesen új könyvet magadnak, vedd meg és olvasd el. Hátha megtetszik egy teljesen más stílus.. pl engem nagyon érdekel minden olyan könyvami az egészséggel, egészséges táplálkozással foglalkozik, vagy logisztikával kapcsolatos. De elém raknának egy vörös pöttyös könyvet ríva fakadnék, ha el kéne olvasnom. Ez van.. Nők lapjába is vannak érdekes sztorik, receptek, én azokat szoktam venni vagy keresztrejtvényt. Ha elakadok, kikeresem a neten és tanulok is belőle. Gyakorold azt a nyelvet amit tanulsz, nézd meg feliratosan a kedebc filmedet amit már kívülről tudsz. Csinálj szótanuló kártyákat, érdekesebb, mint a szótárfüzet, legyen egy füzeted amibe az elmélet van és egy amibe gyakorolsz. Órákig le tudja kötni az embert. Vegyél egy színezőt, egy csomag színes ceruzát és színezz! Vagy üvegfestéket és csinálj a tükröknek szép szegélyeket. Kérd meg anyud, tanítson meg főzni/sütni, kötni, horgolni, varrni. Nagyon hasznos lesz később... én biztos, hogy a lányomat meg fogom mindre tanítani mert jó, ha nem akkor kezdi el mikor összeköltözik a párjával. Én ma azt se tudtam, mit csináljak logisztikát tanultam, főztem, mosogattam, rajzoltam, recepteket gyűjtöttem ki, cicáimmal voltam stb..
2017. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!