Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok esetleg néhány...

Ajánlanátok esetleg néhány szakmát vagy valamit, ha fogalmam sincs mit kezdjek majd magammal érettségi után? 17/L többi lent

Figyelt kérdés

Elég nagy pácban vagyok..szerintem így is mondhatjuk...tudom, hogy ez egy egyébként is elég fontos döntés és nehéz is. Nekem igazából sosem volt semmi elképzelésem.

Eddig gondolkodtam a fogtechnikuson de azt elvetettem néhány személyes ok miatt. Aztán néztem még esetleg a grafikust, dehát az..nem is tudom..lehet hogy nem igazán nekem való...

Most igazából a kozmetikus gondolkodom csak kicsit rosszul esik, hogy egy két ismerősöm kb rögtön leszólta(úgyis sok van belőle, nem lehet megélni ilyesmi, pedig szerintem egész korrekt szakma volna és ha jó lennék benne akkor hiába van sok ilyen ember na értitek azért mit akarok mondani, remélem)

Mindenki azt mondja, hogy nagyon jó a kézügyességem, szóval tudol egész kreatív vagy ügyes kezű lenni.

Annyi, hogy ha nem muszáj, a kereskedelmet próbálnám elkerülni...már csak anyukám tanácsa miatt is, mivel ő tudja milyen....

Köszönöm annak aki normális választ ad és esteleg segít!!!!


2017. jan. 15. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
És nincs semmi olyan, amit a családban, vagy a barátaid közt dolgoznak, ami érdekelne? Mondjuk igen, láttam már úgy hirdetést, hogy fodrászt vagy kozmetikust keresnek, de vevőkörrel. Itt van egy lista, nézelődjél, hátha megtetszik valami: [link] Tudom, hogy nem könnyű, meg akármit is tanulsz, nem biztos, hogy azt fogod csinálni később.
2017. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is így vagyok ezzel sajnos, csak 21 évesen
2017. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!