Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan/hol és mennyiért...

Hogyan/hol és mennyiért tudnék a legegyszerűbben csomagot küldeni Chilébe? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmnek szeretnék Chilébe küldeni egy kis apróságot, 750 gramm, max 1 kg lenne az egész csomag. A Méretei kb: H=30cm, V=10cm, Sz=20cm.

A posta weblapján néztem, de nem tudtam belőle kiigazodni, mert ott írtak M. zsákot is, meg csomagot is meg levelet is és kicsit bezavart.:D

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy körülbelül ezekkel a paraméterekkel számolva mennyibe fog kerülni a csomag feladási díja (minden kezelési költséget beleszámolva)? Valamint olvastak még, hogy angol vagy spanyol nyelvű vámárunyilatkozat is kell. Ez micsoda?

Esetleg ha valaki tud futárszolgálatot, aki vállal nemzetközi szállítmányozást, leírná a nevüket?

Elnézést, ha hosszú voltam és ha rossz kategóriába raktam.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 17. 20:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!