Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni a...

Hogyan tudnám kideríteni a legegyszerűbben és legolcsóbban, hogy mennyit ér a házunk és mennyiért tudnánk eladni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 22:01
 1/2 anonim válasza:

Hívjatok egy ingatlanost, hogy szeretnétek eladni, de nem tudjátok mennyiért. Mi is ezt tettük, alig egy hónapja. Biztos lehetsz benne, hogy ugrani fognak rá. Ha nem értetek egyet az "árban", amit mond, hívjatok egy másikat is.


Semmi kötelezetséggel nem jár, és reális képet kaphattok. Léteznek külön értékbecslők is, de azok drágák, viszont papírt is kaptok róla, miért ennyi az annyi.


Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hívjatok ingatlanost, hanem nézzétek meg a környékbeli hasonló házak árait az interneten. Én vásárolni szeretnék lakást, de nagyon rossz tapasztalataim vannak az ingatlanosokkal kapcsolatban. Nem érzem úgy, hogy megdolgoznának a pénzükért, ezért jobban jársz, ha saját magad hirdeted. És így olcsóbban is tudod kínálni (ergo könnyebben eladod), mert nem kell belekalkulálnod az árba az ingatlanos jutalékát.
2013. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!