Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha azt mondták...

Mit tehetek, ha azt mondták nem rendeltetés szerüen használtam?

Figyelt kérdés

A Deichman cipőboltba vettem egy Fila csizmát, ami az első leesett kis hó után megadta magát, az illesztésénél a cipő orranal elkezdett leválni. Azt mondták a cipőt nem rendeltetés szerüen használtam, igy nem csináltak semmit, de én ezt nem érzem jogosnak, mert ugye a cipőt azon kivül hogy felvettem az utcára nem használtam, nem is értem.

Előre is köszönöm a válaszokat, értelmes információkat.



2017. jan. 18. 06:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem.
2017. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogyhogy nem csináltak semmit? Valamit kell mondaniuk, nem küldhetnek ki csak úgy az ajtón? Cipész, bevizsgálás, ha már nem vásárolhattad le? Mikor vetted?
2017. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet egy csizmát nem rendeltetésszerűen használni?
2017. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bekuldtek es allitolag ez lett megalapitva.

Igen en se tudom hogy mi lehet az a nem rendeltetes szeru hasznalat.

2017. jan. 18. 15:06
 5/8 anonim válasza:

Ugyan ezt mondták nekem is... 1,5 hónap után kilyukadt és levállt a talpa... állítólag nem rendeltetésszerűen használtam, és hogy erre nem vonatkozik a garancia...

Akkor mégis mi a jó fészkes fenére vonatkozik???

2017. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én mondtam hogy beirok a vásárlók könyvébe, és a fogyasztó védelemhez fordulok, aztán csunyán néztek, telefonáltak egyet, majd visszacserélték. Igazából ha tehetném nem vásárolnék többet ilyen helyen, csak hát szerintem mindenhol ilyen ez.:/
2017. márc. 1. 15:08
 7/8 anonim válasza:
53%
Irtunk a vasarlok konyvebe, es adtak is egy papirt amivel mehetunk a fogyasztovedelemhez... Ok szivjak meg... 😊
2017. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyébként nincs rá garancia, szavatosság van rá... másrészt megszűnt a fogyasztóvédelem kedves utolsó válaszoló, a békéltető testülethez fordulhatsz de már ott sem mindig a vásárlónak adnak igazat. A deichmann céget nem károsítod azzal hogyha oda elmész, úgyhogy nem szívják meg.
2017. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!