Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mire használjátok még a...

Gtgunár kérdése:

Mire használjátok még a gyakorikérdések.hu-t? Egy csomó embernél láttam, hogy vígaszt törődést keres vagy társkeresőnek használja. Ti használtátok már "nem rendeltetés szerűen? "

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én általában "igazi" kérdéseket tezsek fel, de van, hogy csak azért jövök, hogy válaszokat olvasgassak, nem feltétlen oylan kérdésre, amihez közöm van, csak szeretem mások véleményét is megnézni
2011. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem teszek föl kérdéseket, mert igyekszem magamtól megoldani a gondomat. Meg aztán ha nincs Internet, akkor mi van? Inkább figyelem az embereket, hogy ki, milyen problémára keres megoldást, választ. Néha jót nevetek egy-egy ötletes válaszon, de van, amikor a névtelenül megszólalók trágár beszédei miatt megy fel bennem a pumpa. Névtelenül, nem szemtől szembe mocskolódnak egyesek, és ez nem tetszik nekem. Viszont vannak szomorú dolgok is, amik nagyon mellbe tudják vágni az embert.
2011. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok és egyet értek
2011. szept. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyet értek mindkettőtökkel de azért kíváncsi lettem volna egy olyan emberre is aki igencsak érdekes dolgokra használja ezt az oldalt. Kíváncsi lettem volna a logikájára, hogy "hogy süllyedt ilyen kérdésekig, válaszokig".
2011. szept. 16. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
én is volt már, hogy kiírtam oylan kérdét, amiben oylanok válaszát vártam, akik a negatív véleményt kapták volna tőlem (de nem voltam bunkó, csak tényleg érdekelt volna, hogy ők mit gondolnak). nekem sem írtak, és neked sem fognak, mert beszélni már nehezebb róla, mint "hülyének" lenni
2011. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor milyen nemrendeltetésszerű használatot láttatok?
2011. szept. 25. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
társkeresés, ismerkedés, stb, illetve nem humor kategóriába beillesztett humort
2011. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
előszöris ne ien rohadt hosszu szöveget irjá mne felbasza az agyam!
2011. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Leginkabb a segitö hajlamaim kielesere hasznalom, eddig sok-sok oldalnyi valaszt irtam. Nagyon komolyan es törekszem "minösegi", tehat valoban segitö valaszt adni. Jol erzem magam nevteleneül segiteni.


Magam is meglepödtem, hogyha nem is ennyi, de azert meglepöen sok kerdest is feltettem. Tapasztalatom, hogy vigaszt, lelki gondra megoldast varva jobb, ha nem is irok kerdest, mert inkabb lejjebb visz, mint felemelne az oldal, es nekem ebben meg egyetlen hasznos valaszt sem irtak. Ugy latszik, ebben tul jo vagyok, es ami az erössegem, abban segitsek es ne kerjek :)...

Viszont kiemelnem, hogy olyan "targyi" ismereteket kerdezve, amik egy-egy szakmara specializalodtak, elöfordult, hogy nagyon hasznos valaszokat kaptam!! Utoljara az egeszseg/egeszsegügyi ellatasok temaban.

Tehat erre a 2-re hasznalom. Csak olyan targyi ismereteket kerdezek, amit elötte a google-ban keresek, mert gyakran jartam ugy, hogy sietve feltettem a kerdest, 2 nap mulva tudtam benezni es egyetlen ertelmes valasz sem volt, de akkor volt idöm, es 5-15 perc alatt magam megtalaltam a valaszt a google-ban. (Ha nagyon nincs idöm keresni, azert akkor is felteszem a kerdest, hatha...)

2011. szept. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!