Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha senki nem segít...

Mit tegyek ha senki nem segít a tanulásban és mivel rossz jegyeim vannak nem csinálhatom azt amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Senki sem segít nekem a matematikában és nagyon nem tudom. 7.-es vagyok alapiskolába és nagyon nem értem a tananyagot. Hármasaim vannak és lassan itt a félév, remélem sikerül kijavítanom a nagy dolgozattal hogy félévben legalább a négyes meglegyen. Amikor kértem a tanárt hogy segítsen nem magyarázta meg, csak annyit beszélt 10 percig " mit nem lehet ezen érteni,ez teljesen érthető " és amikor a szüleimtől kértem segítséget ők sem segítettek csak kiabáltak velem. És a legrosszabb hogy a szüleim ezért nem engedik hogy azt csináljam amit szeretek,de nem segítenek. Kérlek valaki segítsen!! Én próbálok tanulni de egyszerűen nem értem, és csak egyre romlanak jegyeim...

2017. jan. 18. 17:53
 1/4 anonim válasza:

Szia! Ha esetleg elérhető vagy facebook-on vagy valahol máshol, akkor szívesen segítek.

Viszont ha nem, az sem baj. Esetleg osztálytárs aki érti? Nem szégyen ha nem értesz valamit, biztosan elmagyarázzák neked. Vagy ha van egy másik matek tanár, akkor szólj neki, lehet, hogy tud valamit segíteni.

Nekem mondjuk az is be szokott válni, ha amiket órán veszünk, és elrontom, otthon fogom és újra számolom/újra megoldom, ha az eredményt tudom.

2017. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, megkérem a barátaim hogy magyarázzák el!
2017. jan. 19. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk eleg logikatlan, hogy eddig eszedbe sem jutott, hogy kerdezd meg az osztalytarsaidtol...

De amugy ezt kell tenned. Ha minden kotel szakad, kerd meg a szuleidet, hogy fizessenek neked kulonorat (egy jo matektanarnal).

De en is eleg jo vagyok matekbol (8.osztaly) ha gondolod irj privit es megprobalok segiteni :))

2017. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát eddig azért nem kérdeztem meg tőlük mert mindig azt mondták hogy ők se tudják, pedig nagyon is tudták.
2017. jan. 30. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!