Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek reáis ez a középis...

Szerintetek reáis ez a középiskolai sorrend?

Figyelt kérdés

1.Kölcsey Ferenc Gimi angol-német(NYEK)

2.Kölcsey Ferenc Gimi angol-francia(NYEK)

3.Könyves Kálmán Gimi általános tanterv

4.Óbudai Gimnázium angol tagozat(4 eves)

5.Teleki Blanks Gimi angol(NYEK)


Ha valaki bármilyen fontos információt tud a suliról várom a válaszát! ;)



2017. jan. 18. 19:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kósza írásért,telefonról vagyok!
2017. jan. 18. 19:44
 2/5 anonim válasza:

Nyelvi tagozatos suliba menni szerintem felesleges időpazarlás. Én a könyvesbe jártam 6 évfolyamos képzésre és németet,angolt tanultam,valamint oroszt is (de azt külön szakkörön,mert akkor még nem volt orosz nyelv a suliban ,most már az is van) Ismerek sok olyat aki nyek-be járt és nincs előrébb ezzel az ember nyelvtudás szempontjából. Nem tartom reálisnak a sorrendet mert a könyvesben ha bizonyos tanárokat megkapsz (fizika -Csuhaj ,matek- Bori ,Czégé,Csikós-német, Szulágyi-biosz,föci pl ) akkor ugyan lehet utálni fogod őket ,de az biztos ,hogy sok nagyon hasznos dolgot belefognak verni a fejedbe aminek hasznát veszed majd az egyetemen.

Továbbtanulás szempontjából mindenkit felvesznek egyetemre innen mérnöki,reál szakokra,páran mennek egészségügybe ,de persze ebben a suliban is van pár eltévedt r*bi akik azt se tudják ,hogy kerültek ide,leérettségiznek valahogy aztán valami noname szakra jelentkeznek tovább.Ha van még kérdésed ,akkor írj! Remélem tudtam segíteni.

2017. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Tudom, h sokan a nyelvi elokeszitos osztalyokat szidjak de elvegre a Kolcsey egy nyelvi suli, en jokat hallottam rola(Remelem igy is van). Persze jelolok 4 eves osztalyokat is. Egyebkent a Konyves inkabb real suli? Azt tudom h realgimnazium volt de ugy tudtam mar nem az.
2017. jan. 19. 20:47
 4/5 anonim válasza:
Hát az attól függ ,milyen osztályba kerülsz és milyen tanárokat kapsz. Általában a 4 évfolyamosok humános szakirányban mennek tovább és jobban is teljesítenek abban. A hat évfolyamosban pedig ha olyan tanárokat kapsz akkor általában a reál tárgyak mennek jobban és az osztályból is nagyobb részben mérnökök lesznek. Nálunk csak 4-5 ember ment humán részre a többi mérnöki szakokra ment ,számviteli szakokra vagy ilyen olyan orvosnak. Viszont a 4 évfolyamosoktól több ment inkább bölcsész szakokra vagy humán háttérrel rendelkező helyekre :)
2017. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!:)
2017. jan. 24. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!