Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi, Madách vagy Veres...

Berzsenyi, Madách vagy Veres Pálné? Melyik lenne a legjobb? Mesélnétek kicsit a sulikról?

Figyelt kérdés

Jelenlegi rangsorom: 1. Madách 4 éves haladó angol; 2. Berzsenyi humán, 3. Veres Pálné humán 4. Berzsenyi nyelvi angol-francia

Szeretnék változtatni a sorrenden, de egyelőre még nem tudom, hogyan tegyem (talán annyi biztos, hogy a Veres Pálné lesz legalul, mert ugyan maxot kaptam a szóbelire, de nem volt jó élményem). A Berzsenyi ideiglenes rangsor kijött már (humánra 46-ot, nyelvire 31-et kaptam a szóbelin), 38. vagyok humánon, nyelvire csak 101. A Madách és a Veres Pálné ideiglenes rangsor csak szerdán jön ki, de jól ment a szóbeli mindkettőben (MIG-be még nem tudom, maxos szóbelivel a VPGbe összesen 176 pontom van).

Aki valamelyik suliba jár, mesélne egy kicsit az iskoláról (közösség, gólyatábor, fiú-lány felosztás, iskolán kívüli programok, csereprogramok, épület, szakkörök)?



2015. márc. 7. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
én így csinálnám: 1. Madách, 2. Berzsenyi humán, 3. Berzsenyi nyelvi, 4. Veres humán :)
2015. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
28%
Szia. Én megnéztem a Berzsenyi honlapját, és nem találom az ideiglenes felvételi jegyzéket. Segítenél?
2015. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
37%
Az előző vagyok. Válaszolva a kérdésedre, sok ismerősöm jár a Veres Pálnéba , és imádnak oda járni. Csak ajánlani tudom. Szerintem az elsők közé írd be. A Madách is jó suli. A Berzsenyibe is jár pár ismerősöm, de a hallottak alapján Veres Pálné!!!!!!
2015. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Szia! Itt a Berzsenyis ideiglenes felvételi jegyzék az összes tagozatra: [link]

Kifejtenéd bővebben, mi jókat hallottál a Veres Pálné Gimnáziumról? :)


Még jöhetnek a válaszok!

2015. márc. 8. 18:40
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképpen a Madách legyen az 1., nagyon jó suli!!!
2015. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
VPG!!:) Én is úgy állok mint te, maxos lett a szóbelim, viszont annyira nem voltak szimpik a szóbelin. Ellenben-iszonyat sok gondolkodás után- mégis a VPG-t hagyom elsőnek(humán tagozat). Odajár három tök jó fej ismerősöm, és imádják a közösséget meg a hangulatot. És végül is egy suliban nem ezek a fők? Az egészben az a bénaság, hogy a szóbelin nem kápráztattak el minket. Minden esetre szerintem ne tántorítson vissza az, hogy a szóbelin nem tetszett a suli. Az utóbbi fél évben kinyomoztam mindent a Vpgről, és továbbra is nagyon szimpi,oda szeretnék járni, a szóbeli ellenére. :)
2015. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
A humános szóbeliről több helyről hallom vissza, hogy nem volt jó. Viszont a reáloson akik engem szóbeliztettek nagyon szimpatikusak voltak :D Szóval szerintem ne az alapján döntsön valaki, hogy rendes volt-e a szóbeliztető tanár, hisz minden iskolában vannak kedvesebb/gonoszabb, jobb/rosszabb tanárok. Én elsőnek írtam be, és nem is változtatok :D
2015. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Ena :F megint megvagy! :DD Én meghagynám amúgy ezt a rangsort, és továbbra is osztom a véleményt, hogy ne egy balul elsült szóbeli alapján ítélkezz :) Én továbbra is a MIG-et raknám elsőre, na de hajrá a döntésben :D
2015. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kezdek tényleg megőrülni, hogy melyiket válasszam XD :/ Ha tudtok még információkat, szívesen várom! :) És írhattok még arról is, hogy miért épp az a suli.

Kedves utolsó válaszoló, azaz Dév XDD :F Igazad lehet :FF

2015. márc. 9. 20:25
 10/24 anonim ***** válasza:
14%
Mi volt a rossz élmény a VPG-ben?
2015. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!