Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most szeretnék elkezdeni...

Most szeretnék elkezdeni basszusgitározni. Aki esetleg jobban ért hozza vagy basszusgitározik adna pár tanácsot? Milyen fajtát, mennyiért érdemes és hangosítót meg ilyeneket ami nagyon szükséges hozzá. Előre köszönöm aki szánt egy kis időt rám!

Figyelt kérdés
basszusgitár, 14 éves lány vagyok

2017. jan. 18. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Gitár, kábel, gitárhuzat vagy gitártok, gitárerősítő, torzító, heveder, húrkészlet, pengető, nagyjából ezek kellenek.


Legtöbb erősítőben van beépítve torzítás, de érdemes külön torzítót venni. A digitális torzítók sok hang hatást ismernek, analóg torzító inkább annak való aki aki koncertezik. Van olyan, hogy combo, az erősítő és torzító egyben.


Érdemes odafigyelni, hogy lehető legkevésbé legyen fej-nehéz. Kérdezz után ennek is. Nekem sima villanygitárom van, szóval csak ezt a néhány dolgot tudtam írni.

2017. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Basszusgitárhoz rohadtul fölösleges torzító egy kezdőnek.
2017. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!