Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok tanár-diák sztorikat...

Nevem Panni kérdése:

Tudtok tanár-diák sztorikat (romantikus)?

Figyelt kérdés
Szívesen olvasnék ilyet, akár kitalált, akár valódi. Ha kitaláltat mondasz, kérlek linkeld is mellém. Köszönöm! ^^

2017. jan. 19. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából bármi jöhet. Film, manga vagy anime is.
2017. jan. 19. 14:02
 2/4 anonim válasza:
100%

Ez inkább csak cuki sztori de remélem megteszi:D

Osztálykarácsonykor énekeltem a tanáromnak akibe beleszerettem és az osztály előtt énekeltem neki egy karácsonyi számot.Látszott rajta hogy tetszik neki.Mosolygott, kicsit furán mozdult meg de ezt váltottam belőle ki ezzel a kis ajándékommal majd megvártam míg mindenki elmegy a teremből és odamentem hozzá.Megköszönte és mondta hogy ad két puszit.Aztán megkérdeztem hogy megölelhetem-e ő azt mondta hogy persze.Pár másodpercig megöleltem de érdekes volt mert ő is átkarolt és megkérdeztem hogy érzi-e a szívemet (mert nagyon megdobogtatta a szívemet) és mondta hogy igen érzi és monsta hogy ez a dolog köztünk fura.(Félreértés ne essék ő nem vonzódik hozzám.)

További sztorikra/történetekre én is kíváncsi vagyok!:D

2017. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jééééézusooom!! *-* ez nagyon cuki! Olvadozom. Milyen bátor vagy! *-* majd mondj fejleményeket vagy ilyesmi. Amúgy hány évesek vagytok? Drukkolok, hogy összejöjjön - már ha szeretnéd.
2017. jan. 19. 22:30
 4/4 anonim válasza:

Ő nem érez irántam semmit.

Viszont mikor bent volt a kórházba akkor megszerettem volna kérdezni hogy bemehetek-e hozzá de addigra már kiengedték így nem volt esélyem hogy bemenjek hozzá.

2017. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!