Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Férjem fizetése...

Mit tegyek? Férjem fizetése nem érkezett meg, mint kiderult a főnöke nem utalta.

Figyelt kérdés
Sajnos ma tartok ott,hogy nincs mit ennunk. Kapunk 5000 ft átmeneti segélyt,de csak jövőhéten. Nem tudunk kitől kérni kölcsön. Mit tehetnék? Teljesen el vagyok keseredve
2017. jan. 20. 09:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Természetesen a férjem es a kollégák mar jogi útra vitték a dolgot . Egyelőre ezzel sem vagyunk előrébb :(
2017. jan. 20. 09:05
 2/6 anonim ***** válasza:
A tiédből nem maradt semmi?
2017. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Valamit el kell adni, vagy bevinni a zaciba és kéne egy alapvető pénzügyi tervet csinálni, az ilyen esetekre, és kitalálni azt, hogy hogyan tudnátok a havi bevételt növelni...
2017. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Hát az nem sok :(

Én azt szoktam mondani, hogyha krumpli van otthon, akkor már nem éhezhetsz. Tócsni, krumplis tészta, paprikás krumpli, krumpli nudli, krumpli leves, krumplis pogi. Bab is olcsó, a hagyma is tört paszuly, hagymás bab, lencse. Főzelékek.

A tiedből hogyhogy 5000 maradt?

Máskor okosabban osszátok be a pénzt!

Vegyetek zsákostól krumplit, hagymát akkor már csak tarhonya kell kolbász se drága 520 ft és kész a paraszttarhonya. Liszt, tojás, fűszerek mindig legyenek otthon. Jó lenne tudni hogy vásárolsz mert akkor tudnék a jövőre nézve is tanácsokat adni.

Én mindig úgy főzök, hogy megnézem, mi van a fagyóban aztán összeírok egy olcsó menüt. Majd elmegyünk vásárolni és megveszünk mindent a listáról. Pl múlt szombatra húsleves volt felírva, de kaszás leves lett és spagetti szicíliai módra mert beütött a hóhelyzet, páromék kint lapátoltak nekem meg eszembe jutott a kaszás leves ami erőt adott a földeken dolgozó férfiaknak. Vagy pl mennyire érint téged a maradék hasznosítás? Én pl ha pörit főzök, akkor krumplis noklit szaggatok mellé az már egy kaja másnapra lesz sztrapacska is a párom szereti ezt enni a pöri mellé de, ha marad a pöriből és mondjuk tésztát kívántunk hozzá akkor hortobágyi húsos palacsinta lesz. Csomó jó ötlet van :)

Ha meg végképp szakad a hurok, hagyma-zsír-kenyér reggelire ebédet meg szoktak osztogatni bár nagyon szomorú, hogy emberek erre kényszerülnek. A multikra is haragszom mindig mert amíg diák voltam, dolgoztam az auchanba és műszakkezdés előtt kezembe nyomtak egy kék zsákot, hogy abba górjam a megmaradt pékárukat fájt a szívemértük mert semmi bajuk nem volt és kuka! Szomorú..kitartást!

2017. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos két hónapja nem dolgozom súlyos betegség miatt. Sosem voltunk olyan helyzetbe,hogy ne legyen mit ennunk. A spórolós konyhát én is nagyon jól ismerem kedves válaszoló. De se krumpli,se semmi nincs otthon. Majd csak lesz valahogy
2017. jan. 20. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézz be az önkormányzathoz, milyen gyorssegélyi lehetőségek vannak. Tudom, hogy ég az ember arca, de nem nagyon látok más opciót, hacsak a rokonok nem tudnak adni.

Van ilyen önkormányzati rendkívüli gyorssegély, pont ilyen esetekre. Azt hiszem 30 ezer forint környékén van, de ezt már nem tudom pontosan. (Bár ez önkormányzattól függ, nekünk van ilyen - BP agglomeráció)

2017. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!