Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Napokkal ezelőtt rendelt,...

Napokkal ezelőtt rendelt, kifizetett pizza nem érkezett meg. Kihez fordulhatok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Csütörtök este rendeltem 2 pizzát egy budapesti étteremből, amely kártyával(!!) fizetve lett online. A rendelés azóta se érkezett meg. Az étterem telefonon elérhetetlen azóta is, 4 telefonszám közül egyiket se veszik fel. A pizza.hu-n keresztül rendeltem. Nekik benyújtottam a panaszt, és azt írták továbbították az étterem felé. Azóta semmi válasz. Kihez fordulhatok ebben az esetben,hogy legalább a pénzemet visszakapjam?

#rendelés #pizza #pizza.hu #tüzestál étterem
2015. aug. 24. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdeklődj a fogyaszótvédelemnél. Megmondják hogy ök vagy a békélltetö testület az illetékes.
2015. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Illetve írásban szóllítsd fel a Pizza.hu-t, és írd oda hogy amennyiben nem történik semmi, megteszed a szükséges jogi lépéseket. Határozottan kell, nem szabad udvariaskodni, mert addig nem érdekel senkit.:S
2015. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az jópofa lesz, amikor 3 hónap múlva elmarasztalják őket és kihozzák a 3 hónapos pizzádat
2015. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván nem viszik ki a pizzáját, hanem visszatérítik a pénzt, illetve ha jófejek (kétlem) akkor küldenek ingyenpizzát.
2015. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
A tobbiek mar minden okosat megmondtak ... en kerdezhetek egy butat? Miert fizettel elore? Ilyenrol meg nem is hallottam ... de mint emlitettem, en buta vagyok.
2015. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen klassz feltetelekkel nalam is rendelhetnel ... raadasul most minden felaron van :) Meg igy is megeri, ha ki sem kell szallitani :P
2015. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, én csomó mindenért fizettem már előre. Mondjuk nem magyarországon. Eddig nem ejtettek át. Pontosabban egyszer a posta lenyelte a cuccot, nem találták, majd 4 hét múlva visszavitték hogy nem vettem át.

Majd a cég visszafizette a pénzt, mivel nem kértem még egyszer a holmit, mert berágtam, hogy nem vették komolyan a panaszom, és nem reklamáltak időben a postánál.(itt a feladó kell hogy reklamáljon)


Magyarországon meg vateráztam, sosem vertek át előrefizetéssel, bár mindig odafigyeltem hogy ne legyen az összeg több 10-15ezer ft-nál.

2015. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
a bankkártyás megoldás nekem is tetszik, szívesebben fizetnék előre kártyával, mint számolgatni a kp-t
2015. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A pizza.hu-n szoktam rendelni online, és rengeteg étteremnél lehet kártyával fizetni. Most jártam először így, hogy a pénzem náluk maradt, de már intézkedem.
2015. aug. 25. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!