Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítsen valaki! Abban hogy...

Madmax66 kérdése:

Segítsen valaki! Abban hogy hol találok úgynevezett utcanévjegyzéket? Vagy hogy hol tudok ilyet beszerezni? A GPS előtti korszakból való utcanévjegyzék érdekelne!?

Figyelt kérdés
Papír alapon A-ból B-be hogy jutok el! Pl. : Debrecen Balogh Mihály utca : Gázvezeték utca-Jobb 5. Kanális utca -Bal 1. Sehol nem találok ilyen nyomtatványt vagy dokumentumot.

#Utcanévjegyzék
2017. jan. 20. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs a családban valakinek egy város-térképe? Annak a hátulján van utcanévjegyzék.
2017. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen van! De nem arra gondoltam. Az a térképen az oszol ill sort mutatja meg hogy melyik cellában van az adott utca!!

Amire én gondolok utca névjegyzék az az hogy megint Pl.:

Keresem Debrecen Balogh Mihály utcát : Gázvezeték utcán Jobbra az 5. utca a Kanális utca és abból balra az 1. utca a Balogh Mihály utca!! Tehát én egy ilyen nyomtatványt vagy dokumentumot keresek! De azért köszönöm a hozzászólást!

2017. jan. 20. 16:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!