Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha távolsá...

Ti mit csinálnátok, ha távolsági buszon nagyon kéne pisilnetek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel történt ilyen!

Ezért kérdezem!



2017. jan. 21. 21:40
 1/8 anonim válasza:
Hát igazából előtte el kell intézni,ha meg kis dolog és senki nem látja/messzire mész akkor flakonba,ha nagy dolog akkor pedig muszáj leszállni,de próbáld visszatartani,hát a lányoknak meg nem tudok segíteni mert nem vagyok lány :D
2017. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Kipisilnék az ablakon.
2017. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát én ha fiú lennék se mernék flakonba!

Mivan ha mégis észre veszik?

2017. jan. 21. 21:55
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves második a buszokon nem lehet kinyitni az ablakot! Plusz megnézném,hogy mindenki előtt kipisilsz!

Köszi az eddigi hozzászólásokat várom a többit is!

2017. jan. 21. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is történt, hamarabb leszálltam a tervezettnél.
2017. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen,de dugóba keveredett a busz!

Nem tudott leszállni! :(

2017. jan. 22. 08:40
 7/8 anonim válasza:
És mi lett a történet vége?Amugy távolsági buszokon sem gyakran van wc, ugyhogy mindenképp elötte kell elmenni.Ha petit nagyonkéne én inkább leszálnék minthogy bepisiljek :D
2017. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen egyszer, szóltam a sofőrnek, hogy álljon meg, mert baleset lesz. Az egyik megállóban megállt, leszálltam pisilni, azt addig megvárt. Jófej volt.
2017. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!