Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Stihl ms 271 és a Husqvarna...

Cezarcs kérdése:

Stihl ms 271 és a Husqvarna 455 e rancher között vacilálok. Stihl vagy Husqvarna?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez elég kevés információ ahhoz hogy bárki bármi érdemleges választ tudjon adni a kérdésedre, ugyanis ez egy elléggé megoszló véleményekkel rendelkező téma!

Felhasználási terület az fontos, egy kategóriába tartozik a 2 fűrész(teljesítményileg, és árban is) mennyit lenne azon a területen. stb... műszaki megoldásokban megegyeznek.(A atihl 50,2 ccm ből hozta kis azt amit a husi 55,5 ccm ből) Kivétel ugye az autotune. illetve a stihlnél a belső kuplung, az a husinál külső, árban most olcsóbb a stihl. Alkatrészileg ha bármi baja van szerintem már majdhogynem egy árban vannak, utángyártott cuccok nem nagyon vannak a 455 höz sem, most újítottam fel egy régebbi típust, a stihl teljes magnézium blokkos a husinak meg egy műanyag házba van beleragasztva a blokk alja. de jó minőségű műanyag. :) én stihl párti vagyok így azt kell mondjam hogy stihl, na meg ahogy megemeltem a husit én kicsit nehéznek éreztem, pedig nekem egy 028 as stihlem van, és az sem könnyű. Egyszóval a döntés csak a tiéd, én kipróbálnám a stihl új generációs fűrészét!

2017. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ !

Döntésre szánt gépet szeretnék venni.

Husiból már van egy 135-ös egy x-torq motorral. Azzal nagyon elégedett vagyok. De komolyabb kategóriánál nehezebb a döntés. És hát ugye az ár is magasabb. Ergo jobban át kell fontolni. Ezért szerettem volna tapasztalatokra épülő véleményeket kikérni.

2017. jan. 24. 02:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló kimaradt.Nekem is van egy husqvarna 40-em tökéletesen meg vagyok vele elégedve, az a gép rentgeteget dolgozott 91 óta, és még mindíg megy, kicsit gyengécske de bevált fűrész, egy husqvarna 136 os fűrészt is hajtottam már, azzal is tökéletesen meg vagyok elégedve, teljesítményileg alkatrész utánpótlásilag is, husqvarna 545 el dolgoztam erdőn, nem sokat de az csak darabolásra volt döntésre ott is egy 038 as stihlt vetettek be, szintén erdőn voltam egy 026 os és egy 260 as stihl el azok is tökéletesek erdőre, gyérítésre stb, illetve nem vastag faállomány kitermelésére, de jelen esetben a 261-es jelentősebb befektetés mint a 271-es. nyílván a teljesítményéből adódóan ez is bírja a strapát és ha folyamatos a termelés akkor vissza fogja dolgozni az árát! Ha a vágási sebességet nézzük, fordulatot, akkor husqvarna! Én azt ajánlom! Na meg az auto tune az is a husi mellett szól! Nem sokkal veri a stihlt. tartósságra viszont a stihl, mert lehet lassabb de nem sokkal 2 gyűrűs megoldás nem egy, és nem hajtja szét olyan hamar a csapágyakat sem! így a szervízesedékesség jóval későbbi dátumra tehető!
2017. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a korrekt válaszadást!

Utannanézek az fenti gépeknek. :)

2017. jan. 25. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!