Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan történt ez a baleset a...

Hogyan történt ez a baleset a 90-es években? Hol nézhetek utána?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm a barátjával együtt a vonat elé hajtott és mindketten szörnyethaltak. Csak ennyi év után tudtam meg. Sajnos semmilyen körülményt nem tudok, nincs is kitől megkérdeznem. Csak ennyit tudtak mondani. Hol lehet ennek utánanézni, az MTI oldalán próbáltam, de nem tudok pontos évszámot sem. Nagymaroson történt, kilencvenes években. Két huszonéves fiú halt meg. Van ötleted, hol lehet ennek utánanézni? köszi
2017. jan. 24. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a MÁV és a rendőrség is folytat vizsgálatot, és vesznek fel jegyzőkönyvet. De valószínű, hogy a mentők és a tűzoltók is ott voltak. Azt nem tudom, hogy meddig őrzik meg az adatokat és kiadják-e ?
2017. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos készül jegyzőkönyv vagy jelentés. Esetemben nem volt haláleset csak végtagvesztés. De így is elég sokat nyaggattak..
2017. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyit tudtam most meg, hogy 1997 telén (talán decemberében) történt, de semmi egyebet, tényleg ez az összes infó.
2017. jan. 26. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!