Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan magyar...

Tudnátok nekem olyan magyar cégeket mondani ami Németországban van vagy az EU-ban valahol?

Figyelt kérdés
szeretnék kimenni külföldre dolgozni itthon elég nehéz ennyi pénzből megélni valamit minden hónapban nélkülözni kell de gondolom ezt senkinek se kell bemutatni sajnos..lehetőleg ha lehetne magyar cégnél szeretnék dolgozni külföldön is de igazából bármi jöhet az itthoniaknál már csak jobb lehet! :D

2017. jan. 25. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

"lehetőleg ha lehetne magyar cégnél szeretnék dolgozni külföldön is"


Ha az a célod, hogy átverjenek, kihasználjanak, éveken keresztül szopassanak, akkor keress magyar munkáltatót.


Ha egy tisztességes életet szeretnél élni, akkor vedd a fáradságot, tanulj meg egy idegen nyelvet - mert gondolom ezért ragaszkodsz a kutyaütő honfitársaidhoz - és helybéli munkáltatóhoz szegődj el.

2017. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
németül tudok beszélni azt tanultam végig 8-általánosban meg középiskolában is szakmám is van,nem ezért akarok igazából magyar céghez menni csak jó lenne magyarokat ismerni kint de persze nekem is a célom az hogy minden jó legyen és jó helyen tudjak dolgozni nem szeretném hogy át verjenek :/ tudok németül csak van még mai napig ami nekem is nehéz főleg az írás meg a nehezebb mondatok stb..de meg tudom értetni magam azért :D
2017. jan. 25. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Németországban annyi magyar van már, hogy húsz métert nem tudsz úgy megtenni az utcán, hogy ne hallj magyar beszédet. És ez nem csak a nagyvárosokra igaz.


Ha van egy alap nyelvtudásod, akkor hamar fel tudod szedni azt, ami hiányzik. A gond azokkal van, akik kijönnek és azt hiszik, ohgy a bitte-danke elég lesz ahhoz hogy keressenek havi nettó 1500 eurót, és majd a nelvtudás meg jön a semmiből.

2017. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!