Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lottón mindenkinek ugyanannyi...

Lottón mindenkinek ugyanannyi esélye van nyerni vagy azt is manipulálják a bankok vagy a Szerencsejáték zrt?

Figyelt kérdés
Ha minden héten ugyanazokkal a számokkal "játszom" akkor előbb-utóbb nyernem kéne nem? Tudom, hogy vannak akik évek óta vagy akár több tíz éve ugyanazon számokkal lottóznak de elvileg így nyerni kéne nem? Vagy "bunda" az egész?

2017. jan. 26. 18:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz a rendszer működéséről, ez a szép benne! Képtelenség manipulálni.
2017. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

"Semmit nem tudsz a rendszer működéséről"

Hmmmm...

van egy számítógép. Ezen van egy program. Ezt ellenőrzi egy közjegyző - rögtön itt az első lehetőség: MIVEL ellenőrzi? Mert, ha bármi olyannal, ami a számítógépen van (vagyis az fut az ellenőrzésnél), akkor az semmit nem ér.

Ugyanígy, a számítógép hardverébe is bele lehet nyúlni, és akkor szintén semmit nem ér az ellenőrzés.

Ez idáig két lehetőség volt, amihez nem kell beszervezni a közjegyzőt sem.

2017. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy számítógépen, nem egy hálózaton belüli gépeken stb. vannak tárolva az adatok. Régebben valaki jó hosszan leírta a rendszert, s biztonságát.

De a kérdés nem erről szól, már erősen offolunk

2017. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha manipulálva lenne, az lenne a célja hogy ne nyerjen senki. Mégis vannak nyertesek, akkor az mi? Azt ne mondd hogy ők a gyanút elterelő nyertesek, hogy azért mégis legyen motivációja az embereknek játszani.

Pont olyan fasságokat beszélsz mint aki a chemtrailben, a lapos Földben, a háttérhatalmakban meg hasonlókban hisz, és nem csak saját magát áltatja velük hanem másokra is megpróbálja az összeesküvés-elméletet ráerőltetni a 'mindenki hülye csak én nem'-elvvel.

2017. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Na komoly... most már összeesküvés-elméletet gyártok... nem vagy semmi. Az ilyen beszólásokat hanyagoljuk már. Ez az egész egy spekuláció, köze sincs az általad említett "összeesküvés"-hez.... komolyan mondom mindjárt lelkiismeret-furdalásom is lesz, hogy ki merészeltem ilyet írni xD

Szerinted minek van ott az a szájbab*szott kérdőjel a mondat végén? Isten áldja az ilyen birkákat...

2017. jan. 27. 17:06
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem nem te vagy a célpont! Az egyik válaszoló makacskodik itt a csalási elméleteivel.
2017. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A 74%-os válaszolónak írtam, nem a kérdésre. A kérdést már az első válaszok tisztázták, az új válaszok általában a kibontakozott beszélgetésre szoktak érkezni. Ne haragudj ha félreérthető volt.
2017. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti eléggé az volt :S

De így már nekem ciki...

2017. jan. 27. 20:09
 19/19 anonim ***** válasza:
A bankok hogy jonnek a lottohoz?:D
2017. febr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!