Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rég regisztráltam? (többi...

Nem rég regisztráltam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég regisztráltam anime addicts-ra és szeretnék elolvasni egy mangát. Beírtam a az oldal keresőjébe a címét, és kiadott egy csomó adatot róla meg képeket, de nem tudom hol lehet a tényleges animét/mangát megkeresni.

2017. jan. 27. 17:02
 1/4 D-Mano ***** válasza:
Mi a manga címe?
2017. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igazából több is lenne, és szeretném megtudni hogy lehet megtalálni őket, hogy a későbbiekben is tudjam használni. Mert amúgy mi értelme is lenne az oldalnak. Amúgy Black Butler lenne, meg ilyenek.
2017. jan. 27. 19:16
 3/4 D-Mano ***** válasza:

Gondoltam, hogy bármilyen mangát meg szeretnél majd ott találni, nemcsak azt, ami most aktuálisan érdekel. :)


Elmondom neked a Black butler példáján keresztül.


1) Felmész az animeaddicts.hu-ra

2) Bejelentkezel

3) Beírod a keresőbe, hogy Black butler, ekkor elvileg kilistázza az össze művet, aminek a címében ez benne van (vagy a japán címe szerint: Kuroshitsuji). A lista elvileg úgy néz ki, hogy egy sorban van egy kép, egy cím, a mű típusa (pl. anime, manga, stb), és a sor végén van egy évszám.

4) A listából rákattintasz arra, amelyik érdekel, ekkor kiadja a mű adatlapját.

5) Az adatlap felső részében van ilyen, hogy "Letöltés", mellette egy link, hogy "manga", ha erre rákattintasz, akkor kilistázza neked az oldalról letölthető köteteket. Vagy a "Letöltés" alatt van egy opció, hogy "Online", mellette egy link, hogy "olvasható az oldalon", erre rákattintva kilistázza neked azokat a köteteket, amiket elolvashatsz online az oldalon letöltés nélkül.


Megjegyzés (1): Vannak olyan mangák, amik nincsenek fent az oldalon egyáltalán.


Megjegyzés (2): Azért írtam ilyen részletesen, mert nem voltam benne biztos, hogy hol akadtál el.


A Black butler esetében konkrétan:

1) Ha beírod a keresőbe, hogy Black butler, elvileg ezt adja ki:

[link]


2) Neked a simán csak Black butler vagy Kuroshitsuji című sort kell kiválasztanod, ahol írja, hogy manga, és hogy 2006-? Ha erre rákattintasz, ezt kell kapnod:

[link]


3) Ha a kapott adatlapon rákattintasz az "olvasható az oldalon" nevű linkre, ezt kell kapnod:

[link]

2017. jan. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2017. jan. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!