Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az imént regisztráltam az...

Az imént regisztráltam az itunesra bankártya adokkal, mindennel. Meg akartam venni egy filmet amit sehol máshol nem tudtam elérni. Erre levont a számlámról 616 forintot a 12 euró helyett és nem történt semmi. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
616 forintot levont, jött is az sms is róla. Maga a vásárlás nem történt meg, pedig azt írta h letölthető lesz rögtön a fizetés után a tartalom. Utána olvastam, van ahol azt írják hogy ez a 500-600 forint körüli összeg ilyen próba terhelés a számlára és hogy azt vissza helyezik majd. De ettől függetlenül nem vonta le a filmért a pénzt és nem történt semmi, de én szeretném a filmet megszerezni. Mi a teendő ? Elmentette a rendszer hogy én arra rányomtam hogy megveszem és később létrehozza a tranzakciót vagy próbálkozzak újra? Vagy ha újra próbálkozok akkor esetleg 2x is rámterhelik, 2x veszem meg?

#hiba #iTunes #vásárlás;
2017. jan. 9. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A 616 Ft-ot valószínűleg csak azért vonták le, hogy lássák, jó adatokat adtál-e meg, vissza fogják utalni, vagy beszámítják az első vásárlásnál.

Nézz körül az oldalon, valahol biztos meg lehet nézni a rendeléseid (kosár vagy ilyesmi), lehet, hogy nem véglegesítetted a megrendelést, ezért nem vonták le a film árát.

2017. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a vásárlás sikerült
2017. jan. 10. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!