Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pár napja cigizek és nem...

Pár napja cigizek és nem tudom hogy mondjam el anyukámnak. Amikor nektek tudták meg a szüleitek hogy cigiztek mit szóltak hozzá, mit reagáltak, és hogyan mondtátok meg neki (k)? 15/l

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmi közük hozzá, hogy felnőtt férfiként cigizek, nem szóltak semmit. 45/F
2017. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne mondd el, minek mondanád el?
2017. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert jobb ha tőllem tudja meg mint hogy ha valameyik ismerőse meglát valahol és már azonnal mondja el neki......
2017. jan. 27. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
15 évesen meglátnám a lányomat cigarettázni, azon kezdenék el gondolkodni, előbb a kezét törjem el és utána adjam intézetbe, vagy cseréljem a sorrendet.
2017. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
17 évesen buktam le. Édesanyám annyit mondott, nem olcsó dolog, te tudod a te döntésed. Én nem veszem meg neked az biztos. 8 évig szívtam. Kicsit több mint 2 hónapja rájöttem hogy drága, erre nem költök. És leszoktam. 25/F
2017. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Barátnőm anyja tüdőrákban halt meg, apukája kórházban van ugyanezért.

Semelyikük nem cigarettázott...

Százszor gondold át, mit teszel, mert a következmények súlyosak!


[link]


[link]


Ha még abba tudod hagyni, tedd meg, mert milliók imádkoznak ezért a lehetőségért. Ők már nem tudják letenni.

2017. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zieno001 válasza:
Szia, nem ismerem az anyádat de szerintem ha nem az a mindenért lecseszős típus mond el neki. És az én történetem: Kb akkor 2-3 éve váltak el a szüleim és anyámnak lett egy új palija, neki volt egy 18-19 éves fia aki dohányzott. Anyám oda adta neki az e-cigijét hogy használja nyugodtan. Egyszer elmentek otthonról ketten maradtunk otthon és kint néztük a tv-t. Szívta az e-cigit, kérdezte hogy próbáltam-e már. Mondtam hogy nem, erre oda adta nekem hogy próbáljam ki. (Én nagyon cigi ellenes voltam, nem akartam kipróbálni de meggyőzött, hogy ez csak víz gőz nincs benne nikotin stb..) Beleszívtam egy nagyon kicsit, köhögtem majd mondta hogy tovább szívjam. Kifújtam a füstöt és akkor már nagyon megtetszett. Már szétmentek a palijával anyámék de engem nagyon csábított az e-cigi ezért néha esténként-iskola után lenyúltam és kb 5 percig nálam volt, nagyon tetszett. kb 1 hónapig csináltam ezt amikor feltűnt ha sétálok az utcán egyre jobban kívánom a cigit. Rendeset ki akartam próbálni de féltem én is anyámtól, pedig ő régen is mondta hogy ha ki szeretném próbálni akkor ad, csak ne a háta mögött. Elkezdtem egy idő után habosat köpni, liquid szaga volt a köpetemnek, nagyon be is paráztam, abbahagytam egyből. De a vágy a rendes cigi után nem igazán csökkent lehettem 14 éves ekkor. Majd a bátyám volt osztálytársaival elkezdtem lejárkálni hétvégenként. Fociztunk, söröztünk, nevettünk egész nap. Abba a társaságban nagyon jól éreztem magam csak az volt a legkínzóbb hogy bátyámon és rajtam kívül mindenki szívott. Ezek a hétvégék odáig mentek hogy ott voltam 1-2 éjszakát, ittunk és megkínáltak cigivel. Első alkalommal elutasítottam mert még magamnál voltam úgymond. De a másodiknál már legjobb barátom kihívott hogy szív egy cigit menjek vele beszélgetni, én mentem is. Ott megkínált elfogadtam.Utána keveset jártam már de egyre jobban kellett a cigi. Már kezdődött az iskola, 9. osztály szinte az egész iskola cigizett, én sem bírtam megállni naponta 5 szálat szívtam reggel-iskolába menet-iskola végén-hazafele 1-2x. Már nem bírtam ki hogy otthon ne gyújtsak rá. Elkezdtem otthon a teraszon. December fele viszont már úgy voltam hogyha anyám rákérdez egyből elmondom, de nem így volt. Paráztam hogy mi lesz, nem akartam hogy csalódjon de én már rászoktam. Egyszer megkérdezte, egyből tagadtam. Az ő cigijét loptam és a mamámét. Egyszer amikor már kicsit olyan érzésem volt hogy szarok az egész világra akkor ez az otthoni cigizést is nagyban befolyásolta. Leszartam hogy lebukok, csak cigiztem, gép előtt teraszon, amikor anyámék lefeküdtek. Egyszer ez már 2 évvel az e-cigis történet után játszódik hogy van egy elég komoly kapcsolata anyámnak, én apámmal nem tartottam a kapcsolatot de a bátyám 2 hetente járt hozzá, akkor általában anyám hapija meg jött hozzánk. Egyszer amikor kint voltam a terasz ajtóban és cigiztem megláttam hogy a szomszéd panelben kijött a nagyim egyik barátnője rágyújtani. Én gyorsan bementem a fürdőbe kinyitottam az ablakot és a mosdókagyló felett volt az ablak, de nem akartam belehamuzni a mosdókagylóba ezért a torna zsákomat oda raktam és arra hamuztam. Végeztem kidobta a csikket az ablakon és mentem a szobámba, másnap jöttek anyámék és olyan délután 1-2 órakor kopogott hozzám. Kinyitottam az ajtóm és kérdeztem mi kéne? Kérdezte hogy teljesen komolyan hogy dohányzom-e? Az életem lepergett a szemem előtt de vettem egy mély levegőt és mondtam hogy: igen, fél éve. Aztán nem nagyon beszéltünk egy napig ő nem keresett én meg kicsit megijedtem én sem szóltam hozzá gondoltam majd kiheveri. Második nap kihívott adott egy szál cigit mondta hogy üljek le, gyújtsak rá nyugodtan. (Ő is 14 éves kora óta dohányzik) Átbeszéltünk a dolgokat egy időben adott nekem reggelente, ma már én fizetem neki a dohányt-hüvelyt együtt is szoktunk cigizni. Most ezt jól esett leírni kicsit bocsi ha unalmas lett :) A lényeg hogy ha akarod folytatni mond el neki, megtiltani nem tudja, mert bárhonnan tudsz szerezni te is cigit ha kell. Így neked is jobb lesz, meg neki is. 15/F
2017. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!