Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A helyesírással nincs gondom,...

A helyesírással nincs gondom, de a külalak, nagyon csúnya. Szóval, rajtam kívül, kevesen tudják elolvasni. Lehet ezen "30 felett" még változtatni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnya. Nem okozott gondot elolvasnom az írásodat.
2017. jan. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Írj lassabban és sokkal nagyobb odafigyeléssel magára az írásodra. Ne járjon előrébb az eszed, mint a kezed.

Nem fog egyik pillanatról a másikra "megszépülni", de sikerülni fog.

2017. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell. Minnél több időt szánsz rá annyival jobb lesz. Én saját magamon azt vettem észre, hogy a kezem iron függő. Eszméletlen differenciál van aközött ahogy ceruzával, sima golyóstollal vagy bármi mással írók. A legjobban a vékony hegyű tollak jöttek be mint a rottring ceruza csak tollban. Nem tudom, de szerintem, másnál is vannak ilyen különbségek.
2017. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!