Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a törökökről...

Mi a véleményetek a törökökről/kurdokról? Milyen emberek? Tudom, hogy nem lehet általánosítani, csak érdekelne. Ha valakinek tapasztalata is van, az még jobb.

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én több törököt is ismerek. Mindről elmondható, hogy két lábuk, két karjuk, egy fejük van. Ez utóbbin hordanak két fület, két szemet, egy-egy orrot és szájat. A haja a legtöbbnek sötétbarna, ahogy a szeme is - kivéve, amelyiknek nem.


A legtöbbjük férfi vagy nő.


Vannak köztük fiatalok meg idősebbek is, és különös jellemzőjök, hogy a többségük muzulmán vallású.

2017. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked mi a véleményed a magyarokról? Ennek a kérdésnek ugyanennyi értelme van.
2017. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kurdokat ismerek! Jól beszélnek angolul, nagyon kedvesek! Akiket ismerek azok orvosok, olajmérnökök illetve építészek, de találkoztam már gyrosossal is! Természetesen 2 fülük van, van 2 lábuk, 2 karjuk stb...

Átmeneti rasszot alkotnak: Van szőke kék szeműtől egészen a sötétbarna (már-már fekete) hajú és sötétbarna szemű egyedig mindenféle! Természetesen ez utóbbiból van több, előbbiből kevesebb.

A legtöbbjük szunnita muszlim, de vannak zsidók, keresztények és zoroasztrizmus(jezidi) vallásúak is!

2017. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!