Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kis Visszatérők ( The...

Egy kis Visszatérők ( The 100) spoiler?

Figyelt kérdés

Első évad vége felé járok, és már most imádom. Folyamatosan nézem a részeket, de nem bírom ki. Válaszolnátok ezekre a kérdésekre?

1. Finn tényleg meghal, és ha igen, tényleg Clark öli meg, hogy ne szenvedjen?

2. Létezik olyan, hogy Clark és Bellany?? (😘)



#finn #spoiler #Clark #Vissztérők
2017. jan. 30. 20:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
57%

A második évad tetszett a legjobban, az a legerősebb szerintem, a harmadik is szorosan a nyomában van, sőt (3 nap alatt kivégeztem) és én is ugyanezzel szenvedtem, mint te. Majd megölt a kíváncsiság, hogy megtudjam a dolgokat és sajnos még a képek is eléggé spoileresek (főleg a harmadik évadból sikerült két kép segítségével két óriási spoilert lelőni magamnak).

Ez a sorozat pont azért jó, mert tele van váratlan dolgokkal, senki sem halhatatlan és nagyon sokan meg fognak halni, olyanok is, akikre gondolni se mernél, de ha tudod előre, hogy ő meg ő meg fog halni, mielőtt még egyáltalán megjelenne a történetben, az nem igazán izgalmas.

Bírd ki, mert úgy sokkal nagyobb hatást fog elérni, hidd el ;)

A második kérdésedre annyit válaszolnék, hogy a rajongók nagyon szeretnék a Bellark dolgot, még a színészek is benne lennének, de a rendező erre a kérdésre nemet mondott. De persze a 6 évad során ki tudja, mennyit fog még változni a történet menete. Őszintén szólva én nem követelem a szerelmüket mert ez az erős kötelék, ami köztük van úgy jó, ahogy.

Én is alig pár hete ismerem a sorozatot, a kedvencemmé nőtte ki magát és ha kedved van róla beszélni, vagy valamit nem értesz, esetleg teóriákat gyártanál, tudod hol keress ;)

2017. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon köszi a választ!! 😊 Hozzád hasonlóan én is csak pár hete ismerem, és szintén az egyik kedvencem. Folyamatosan nézem a részeket, nem tudom abbahagyni. És nagyon kíváncsi vagyok. Igazából még hálás is vagyok Neked, hogy nem spoilereztél olyan sokat, mert bár, mint mondtam, kíváncsi vagyok, tényleg nem jó lelőni a poént ☺.

És nagyon köszi, szerintem tuti írni fogok. Ha én rajongok valmiért, arról brszélnem kell valakivel. 😉 És a környezetemben sajnos nem sokan ismerik ezt a sorozatot 😕

2017. jan. 31. 18:45
 3/19 A kérdező kommentje:
Jah és én viszont nagyon - nagyon - nagyon szeretném a Bellamy- Clark párost !!😍😍
2017. jan. 31. 18:47
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Én már láttam az eddigi 3 évadot,és ennek alapján azt mondom,hogy szerintem Clarke és Bellamy nem illenek össze mint pár.Jól működnek együtt vezetőként,de szerintem ennyi,és nem több... Persze ez csak az én véleményem. Attól más még gondolhatja másképp...
2017. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Persze, megértem. De szerintem ( két évad alapján) eléggé passzolnának. Főleg, hogy szegény Finn meghalt...
2017. febr. 4. 11:26
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Fuhhh..hát én Finnt egyáltalán nem sajnáltam :D
2017. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tényleg?? Miért?
2017. febr. 4. 20:51
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem Finn egy ostoba kisfiú volt. Az a tipikus hősszerelmes típus,aki két nap alatt hulla szerelmes lesz,és onnantól kezdve semmi más nem érdekli. Bevállalta anno Raven helyett a börtönt,aztán most meg Clarkeba szerelmes,és kiirt miatta egy falut. Teljesen meggondolatlan,csak a saját érzelmei vezérlik,ami ilyen háborús-túlélős helyzetben csak bajba sodor másokat. Nem képes a saját orránál tovább látni. Egyszóval: kisfiú.

Bellamy már egy fokkal érettebb,de még mindig nem üti meg Clarke szintjét. Clarke mindig a nagy egészet szemléli,fel tudja mérni a helyzetet, a következményeket.Tud előre gondolkodni. Tulajdonképpen ő olyanná vált az idők során,mint Lexa...egy marha jó politikussá.Képes a saját igényei fölé helyezni a közösség boldogulását.Erre egyelőre rajta kívül más nem képes. Aki ezt meg tudja lépni,az lesz az ő "embere". Kíváncsi vagyok,hogy Bellamy karaktere fel tud-e majd fejlődni erre a szintre. :)

2017. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát...ebbe így még sosem gondoltam bele, de tulajdonképpen igazad van. Finn egyszererre szerelmes Ravenbe, és Clarke- ba, még köztük sem tud dönteni. És így belegondolva tényleg! Én mindig is úgy gondoltam, hogy Finn és Clarke nem illenek össze, de nem tudtam volna megmagyarázni. Hát most már megtudom. Finn csak egy átlagos, tizenéves fiú, még a józan esze sincs meg.

Viszont Bellamy szerintem már jócskán elérte a jó politikus szintet, szuper vezére volt a százaknak. És nem egyszer neki lett igaza Clarke- kal szemben. De persze nem vitatom azt sem, hogy Clarke igazi vezéregyéniség.

Ezért is gondolom nagyszerű párosnak őket,remélem, hogy (azok alapján amit az első mondott) belemennek azok a rendezők. ;)

2017. febr. 6. 18:54
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem jön össze Clarke meg Bellamy, arra már nem emlékszem, hogy kféltek-e
2017. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!