Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SUV ( városi terepjáró)...

SUV ( városi terepjáró) vezetés, friss jogsival, minimális vezetési tapsztalattal? Tanácsok, akik így kezdték?

Figyelt kérdés

Friss jogsis vagyok, azaz 2 éves, de sajna nem sokat vezettem még, mondhatni teljes amatőr vagyok. Mindig mindenhová a férjem vezetett- Most viszont már gyerek is van, többet kellene egyedül mennem, míg Ő dolgozik, de nemrég még az autót is lecserélte egy SUV-ra, ami megrémít, nem merek elindulni vele.

Olyanok tapasztalatára, véleményére lennék kíváncsi, akik friss jogsival, esetleg nulla tapasztalattal vagy hosszabb kihagyás után kezdtek el újra vezetni, s bár tartottak tőle, mára már magabiztos sofőrökké váltak. Bátroítsatok, kérlek!

Köszönöm!



#jogosítvány #SUV vezetés #vezetési tanácsok
2017. jan. 31. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy SUV-ot vezetsz, vagy egy sedan-t, esetleg valami ferdehátut, vagy kicsi autót, semmiben nem befolyásol. A méretét hamar megszokod, pedálokat, váltót ugyan úgy kezeled, mint a többiben. Férjed mellé beülsz, és mentek pár kört valami kisebb forgalmú úton. Nekem 5 éve lett jogsim, 24 évesen vizsgáztam. Barátnőm már akkor egy 3,5 tonással nemzetközizett. Felvettek oda dolgozni, ahol Ő is volt. Betanulásra mellé raktak, aztán pár utat együtt mentünk, utánna én is kaptam külön autót, Őt meg átteték egy másik autóra, amihez tréler is volt akasztva.
2017. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én féléves jogsival rendelkezek egy offroadra épitett isuzuval járok , ugyan úgy melglehet szokni

Városi suv meg kb egy magasabb családi autó méretekkel bír

2017. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!