Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szüleim nem engednek sportol...

A szüleim nem engednek sportolni, pedig a kosárlabda a mindenem. Mit tudnék tenni? 14/F

Figyelt kérdés
Sportos vagyok, jól futok, jó a labdaérzékem, és élek-halok a kosárlabdáért. Csak egy gond van, a szüleim nem akarják finanszírozni a bejárásom, és az edzéseket. Mondhatni jól élünk, de nem lehet velük beszélni sem. 5.-es korom óta szeretnék járni, most 8.-os vagyok. Tippek?

2017. jan. 31. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Játssz a barátaiddal az utcán. Persze tudom hogy sokkal jobb lenne ha rendesen járhatnál. Nem értem a szüleidet, más örülne hogy a gyereke sportolni akar. Kérd meg a torna tanárodat hogy beszéljen velük ( mondja meg hogy jó vagy tesiből stb.) Ha ez sem jön be akkor addig piszkált a szüleidet amíg belenemegyeznek... Egy idő után majd csak megengedik ha elegük lesz. A nagyszüleidet is megkérhetnéd hogy beszéljenek a szüleiddel.
2017. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszodat!

Mindif kijarok a helyi kosarlabdapalyara is.:)

2017. jan. 31. 19:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig*
2017. jan. 31. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!