Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim nagyrésze piál cigizik és szexel. Én 17 éves fiú vagyok, ezek közül egyiket se csinálom. Szűz vagyok, még soha nem rúgtam be (még töményet se ittam) és nem cigizek. Szerintezmez teljesen normális. Lehet inni, de mértékkel és nem minden héten (mert az egézségtelen szerintem), az isztálytársam 14 évesen vesztette el a szüzességét (egy lány k u r v a, de ezt nem én döntöm el) és a cigi szerintem rossz, plusz nagymamám ebbe halt bele (tüdőrák ha jól tudom). A kérdés az, szerintetek ez gáz? Nem vagyok ovódás, csak kézben tudom magam tartani, szerintem ezzel nincs baj, de társadalmilag, meg az osztályban nem igazán vagyok ,,elfogadott" emiatt. Félreértés elkerülése végett, nem fogom ezt csinálni csak hogy ,,menő" legyek, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre!

2017. jan. 31. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, nem az, miért lenne? :"D Nem értek egyet veled, de egyáltalán nem rossz dolog. :) Te döntöd el, hogy mit szeretnél, 17 évesen már döntésképes vagy. ^^

De azt viszont nem értem, hogy neked az miért baj, hogy a lány osztálytársad 14 évesen vesztette el? Vagy ha nem baj akkor miért emelted ki? :"D Mitől lenne qva? Pénzért csinálta? :"D

2017. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!