Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet felismerni, ha...

Adachi Himeko kérdése:

Honnan lehet felismerni, ha valaki Árnyvadász?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kívácsi, hogy mik a jelei annak, hogy valaki Árnyvadász? (Tudom, tudom...ilyen nem létezik...) Még csak a filmet láttam, de már most beleszerelmesedtem az egészbe! <3 :D A filmet láttam, de abba nem volt benne. A sorozatot nem néztem végig, mert az nem tetszett. :/ A könyv pedig tervbe van. Nem írják/mondják valahol? Előre is köszönöm a válaszokat! Himeko ;)

2017. febr. 1. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Tulajdonképpen nem lehet felismerni őket, mert hiába vannak jeleik, azt a nem-árnyvadászok nem látják. (a könyv mondja)


Bogi (Mrs. Jace Wayland ) (tudom hogy nem ez a neve, de nem akarom neked spoilerezni, ha esetleg nem olvastad volna)

2017. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! ^^

Himeko

2017. febr. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!