Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani ecchi animéket?

Nagy István Zalán kérdése:

Tudnátok ajánlani ecchi animéket?

Figyelt kérdés
Olyan animéket szeretnék amiben a lány jól néz ki (gondolok itt a mellekre stb.)Lehetőleg olyat szeretnék amiben nincsen cenzúra. Válaszotokat előre is köszönöm.

2017. febr. 1. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

- To Love-Ru, van sok évada, urahara shopnál megtalálod, nekem ez az egyik kedvenc ecchim :)

- High School DxD, 3. évadnál jár tán, másik kedvencem


amiket még nagyon tudok ajánlani

- Ichiban Ushiro no Daimaou,

- Shinmai Maou no Testament

- Monster Musume no Iru Nichijou


amik még jók lehetnek (elmegy sztori vagy legalább vicces)

- Dakara boku wa H ga dekinai

- Ladies vs Butlers


ezeken kívül amik sztoriban meg karakterekben elég gyengék, de bőven tartalmaznak fedetlen női kebleket:

- Freezing

- Queen's blade

- Seikon no Qwaser

- Kanokon

- Sekirei

- Maken ki

- Manyuu Hikenchou


Na, így hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem lelsz bennük valami kedvedre valót :)

2017. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt még lehagytam, hogy mindegyikből keress BD verziót, azok tuti cenzúra mentesek.
2017. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami jó infóból és nem tudom mi az a BD :D
2017. febr. 2. 16:51
 4/6 anonim válasza:
Itt is találsz párat: [link]
2017. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki segített :)
2017. febr. 11. 20:45
 6/6 D-Mano ***** válasza:

Szerintem a Freezing a melleken kívül is jó anime (nyilván nem kiváló és főleg nem korszakalkotó, de jó): mármint a Freezinget én is ajánlom.


Arra már nem emlékszem, hogy a Cross Ange-ben mennyi az ecchi, de tele van bishoujoval.

2017. febr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!