Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam sokszor, ti hol szoktatok barátkozni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Van 3 barátom, akikkel mindent megbeszélek, de eléggé maguknak valók és ez eddig nem zavart, de most már lenne igényem, hogy elmenjek rendszeresen ide-oda és őket nem lehet kimozdítani. Suliban olyan szakon vagyok, ahol nálam jóval idősebbek vannak (30+) és főleg fiúk. Jóban vagyunk, de olyan dolgokat már nem lehet velük csinálni, mint a 20-22 évesekkel. Gimiből voltak nagyon jó barátnőim, de lemorzsolódtak az évek alatt, pasijuk van, aki mellett már nem jut idő a barátokra stb. Néha azt érzem, hogy minden oké, de néha nagyon magányos vagyok. A művészetek érdekelnek, ilyen területen is tanulok, szóval valamilyen szinten fontos, hogy ilyen emberek vegyenek körül. Én nem gondoltam, hogy ilyen nehéz új barátokat szerezni, mert mégsem mehetek oda vadidegenekhez, hogy szia, leszünk barátnők? De néha nagyon hiányzik, hogy pár olyan ember vegyen körül, akikkel lehet közös programokat csinálni, kirándulni.

Ti hogy szereztetek barátokat? Nincs túl sok időm eljárni ilyen-olyan csoportokba, szakkörökbe stb., ezért sem tudom, hogy hol tudnék.


2017. febr. 1. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen nem lehet egyik napról a másikra barátokat szerezni... De miért ne mehetnél oda idegenekhez? Ne azt mond hogy leszünk barátnők?, inkább csak köszönj és beszélj velük,mutatkozz be esetleg hívd meg őket egy kávéra... A régi barátaidat is felkereshetnéd, nincs abban semmi rossz ha beszélni akarsz velük. Egyébként ne gondold hogy a 30 évesekkel nem lehet olyan jó egy buli mint a 20 évesekkel. A nagyival is milyen jól lehet szórakozni ;)
2017. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!