Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hamarosan lesz fogszabalyzóm...

Hamarosan lesz fogszabalyzóm és Nektek fájt mikor feltették? Ha húzták ki csont fogatokat akkor az mennyire fájt? :D ( kicsit tartok tőle hogy lehetséges ki kell húzni fogamat

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat♥
2017. febr. 3. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább kellemetlen érzés volt a fogszabályzó. Sajnos csak éjszakait kaptam, és amit éjszaka betolt, azt nappal az alsó fogam kitolta, és így elkezdett lötyögni az a fog, amit be akartak igazítani.


Húzták már ki csont fogamat alulról. Kábé mintha a szívemet akarták volna kitépni a számon keresztül. Ott sajnos nem tudlak más jóval biztatni, mint hogy rövid ideig tart az érzés, és utána nem vészes.

2017. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem fájt a fog és a csont is 3 napig. Aztán a szám is fájt még 1 hétig, amíg megszokta a rácsot.

De aztán jobb lett. Minimális szenvedés egy nagy egészségügyi extráért.

2017. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem ma rakták fel a fogszabályzót. Előtte 4 fugat húztak, ami elég fájdalmas volt, de neaggódj, kibirható! :) A fogszabályzót amikor felrakták az egyáltalán nem fájt, de utána...szorít, feszít, fáj, dörzsöl, egyszóval minden ami kellemetlen. Enni ma még semmit nem ettem, mert nem is tudok. Sok sikert, drukkolok!
2017. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!