Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az íráskép az megváltozhat?...

Az íráskép az megváltozhat? Mind külalakra mind a betű stílusának formálására gondolok. Vagy többnyire egy életen át ugyanaz marad?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom hogy hangulat is befolyásolja, de normális állapotban ugyan arra visszatér?

2017. febr. 4. 09:53
 1/2 Csicsky ***** válasza:
100%
Az írásod hosszú távon nem marad egyforma. Az évek során változik, de csak elég lassan, ellenben folyamatosan (saját tapasztalat). Aztán ki tudja, lehet hogy van olyan, akire nem ez a jellemző és végig megmarad egyformának akár idős korára is.
2017. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben szebben írtam, de mióta kevls idő alatt kell rengeteg dolgot írnom, azóta sokat csúnyult. Ha lassabban akarok írni,már akkor is gyorsabban írok és ezért csúnyábban. Mondjuk én balkezes vagyok, sajnos. De a nyomtatott írásom az nem változik, ha szépen akarok írni,akkor átváltok rá. Csak lassabb is, ezért pl dolgozatban nem tudnám befejezni,ha folyton emelgetnem kéne a tollat.
2017. márc. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!