Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik barátnőmnek csináltam...

Egyik barátnőmnek csináltam sima gyurmából egy kis meglepetést. Hogy tudom ezt kiszárítani? (lekenjem körömlakkal, fagyasszam le? Vagy ilyesmi) Mit csináljak vele hogy kiszáradjon?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Hajszárítóval próbálkoznék először, utána pedig talán körömlakkal. Azért olvass utána, nehogy mérgező vagy robbanékony elegyet alkosson :-)
2017. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Süsd ki sütőben.
2017. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sima gyurma hajszárítő és sütő hatására szétolvad, így nem lehet maradandóvá tenni.

Fényképezd le. Kiszáradni nem fog.

A lakkba mártás több rétegben lehet hogy segít.

2017. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Próbáld ki a hajlakkot. Az talán fixálja :)
2017. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Készíts róla gipsz segítségével öntőformát, majd azt fölhasználva egy maradandó tárgyat. Pl. a formát kitöltheted olyan gyurmával, amit ki lehet sütni. Előtte szedd le róla a gipszet, ha másképp nem megy, óvatosan törd el.
2017. márc. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!