Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romand férfi arany óra szerint...

Patabee kérdése:

Romand férfi arany óra szerintetek megéri megvenni? mármint hogy nem kopik le az aranyozott színe? Meg nem fog össze vissza működni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 08:41
 1/5 anonim válasza:
Sem nem arany sem nem aranyozott.Nem is ertem ezt hogyan gondolhatod egy 20 euros oranak latszo valamirol.Meg divat oranak is gagyi valami tavol keleti ocska szerkezettel.Nem ossze vissza fog mukodni hanem sehogy.Eszedbe se jusson penzt adni erte.
2017. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi! :)

akkor csak annyit kérdeznék hogy te tudnál adni tippet hogy milyet vegyek? mármint ami így néz ki mint ez a romand arany színű óra..kösz előre is ha segítesz :)

2017. febr. 9. 10:52
 3/5 anonim válasza:

Hali,csak úgy tudok valamit ajánlani ha tisztában vagyok az órára szánt összeggel.10 K körül ilyen órát nem lehet találni. Egy kicsivel feljebb mondjuk 20 K körül már lehet nézegetni.A linken látható Orient egy japán márka nem túl izgalmas de megbízható egyszerű szerkezet.Ráadásul PVD bevonatos ami egyfajta eljárás amivel ellenállóbbá teszik a óratokot.Remélem segitettem. üdv


[link]

2017. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia igen sokat segítettél.. kb 25-30 ezer forintig kellene nekem óra :)
2017. febr. 12. 13:27
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondoltam:) szerintetek megéri megvenni?

2017. febr. 12. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!