Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megszüntetném a mostani...

István csincsa kérdése:

Ha megszüntetném a mostani facebook - fiókot, és újra regiznék, attól félek, elveszteném a blogjaimat : jogos a félelem?

Figyelt kérdés

#internet #Messenger #laptop #új facebook - fiók létrehozása
2017. febr. 9. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért is akarsz újra "regizni" ?
2017. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
...egy hónapon belül már másodszor nem müködik a messenger...több mindent próbáltam már,nem használ semmi....a legutóbb nyitottam egy új face-fiókot - persze,más néven - de ott se müködik a messenger...már nem tudom,mit tegyek ???....a yutubin levô könmmentjeimre néha szemét ´megjegyzéseket tettek,ezeket aztán szépen el is igazítottam....arra gondoltam,valaki ezek közül megkeresett a facén,és ô csinálja a balhét velem....
2017. febr. 9. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, más probléma lesz itt.

Egyebekben pedig azt tanácsolom, hogy mindenhol úgy beszélj, mintha szemtől szemben állna veled az illető.

2017. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
....igen....de ezt tudnia kéne azoknak is,akik nem a tanácsod szerint járnak el....nézd csak meg,mik vannak a yutubi - kommenteknél....
2017. febr. 9. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
hol nem műxik a fb mess.? 1 eszközön próbáltad v többen is? attól mer összebalhéztál pár szájkaratéssal nem fogják tudni pont a te messengered kinyirni, hogy ezzel aládássanak! :)
2017. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!