Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan témákat mondani...

Tudnátok olyan témákat mondani amikről lehet 3-5percig beszélni?

Figyelt kérdés
Szobelik elott a tanarom elhatarozta h talaljunk ki valami temat es arrol beszeljunk 3-5percig. Holnapra meg kene mondanom h mirol fogok beszelni de otletem sincs😐
2017. febr. 9. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Oszt mibű?

kémia? fizika? irodalom? történelem?

2017. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyelvtan, de barmirol lehet beszelni
2017. febr. 9. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nyelvtan is (hátha értékeli a tanárod), érettségi tétel is, és rövid is. Én annó 3 éve ezt húztam, gyorsan lezavartam mert mindent el lehet mondani 5 percben.

2017. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ruandai népirtás
2017. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehezebb olyan témát találni, amiről nem lehet 3 percet beszélni. :) Elmeséled a kedvenc sorozatod utolsó részét, vagy hallottál valamit a hírekben amiről te ezt és ezt gondolod, mesélhetsz háziállatról, hobbidról, barátaidról, emlékezetes kirándulásról, ünnepekről, a családodról, iskolán kívüli egyéb elfoglaltságaidról, a jövőbeli terveidről, és ezek még csak azok a dolgok amikben közvetlenül is érintett vagy, nem tudsz hibázni sem bennük.
2017. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!