Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gepjarmu eltulajdonitasa...

Leon87 kérdése:

Gepjarmu eltulajdonitasa eseten mi a teendo?

Figyelt kérdés
Jo napot kivanok! Mult ev juliusaban ismerosom megkert hogy vigyek at neki egy autot ukrajnaba fel-egy ev idotartamra, irtak ram meghatalmazast, probaltam erdeklodni az auto irant, az auto CZ rendszamu, egy kozos ismeros arra gyanakszik hogy az autot eladhattak alkatreszekre szedve. Igy hat atvertek engem ugy nez ki, es az egy ev elteltevel nem tudom visszahozni az eu-ba. Es a masik problema hogy az ismeros aki kozvetitett, halvany fogalma sincs hogy kinek adtak at az autot, meg a nevet sem tudja es a tartozkodasi helyet sem. Az lenne a kerdesem hogy kihez forduljak ez esetben? A rendorseghez vagy a hatarorseghez, vagy esetleg ukrajnaba kell utaznom? Valaszukat elore koszonom
2017. febr. 10. 18:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!