Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghalt egy olyan rokonom ma...

Meghalt egy olyan rokonom ma akit nagyon nagyon szerettem! Az aggaszt hogy miután valaki meghal mi lesz vele?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanokat hogy az égben van és lát meg h hall minket de ezért szeretnék minél töb választ hogy tudjam..Mert most valamiért félek egyedül és ha előveszem a képét,,,olyan fura érzés,,,egyszerre hogy többé nincs és nem látom többé és sirok.Nagyon kedves volt mindenkivel,és mindenki viszont szerette...Nem birom elfogadni hogy többé nem láthatom nem beszélek vele...Amugy a dédmamám "volt,,... KÉRLEK SZÉPEN TITEKET HOGY SOK VLASZT ADJATOK! köszönöm szépen
2010. máj. 8. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de én abban hiszek, hogy ha valaki meghal, akkor meghal.. Nincs semmi más élet utána, mennyország és a többi. Szóval eltemetnek és elporladsz. Részvétem a dédnagyid után, de beszélni már nem fogsz tudni többet vele. :( Ha viszont neked könnyebb, akkor persze nyugodtan higgyél akár a túlvilágban vagy bármi másban. Mindenki úgy dolgozza fel a veszteséget, ahogy neki az a legjobb. :)
2010. máj. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem sincs semmi a halál után, csak örök alvás - próbálj 1 búcsúverset írni hozzá, nekem így sikerült feldolgoznom édesapám elvesztését.

Fogadd őszinte részvétem!:(

[link]

2010. máj. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!