Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kecskeméten hol tudnám kipróbá...

Kecskeméten hol tudnám kipróbálni magam mint kimelt statiszta?

Figyelt kérdés
Színész szeretnék lenni,de előtte arra gondoltam,hogy jó lenne "belekóstolni" ebbe az egészbe egy statiszta szereppel! 😃 16/L

2017. febr. 10. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Biztosan szívesen vennék ha közreműködnél a "rendezvényeiken".

Ételosztás, ruhaosztás, és sok egyéb feladatban kipróbálhatnád magad.

2017. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*kiemelt
2017. febr. 11. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Senki sem kezdi "kiemelt" statisztaként. Olyan nincs, hogy te elmész az ügynökséghez, és közlöd, hogy márpedig te kiemelt akarsz lenni. Illetve van, csak akkor az életben nem fognak hívni sehova.


Ezer statisztálásra jut egy kiemelt státusz vagy reklámszerep, ez nem úgy van, hogy te be vagy skatulyázva kiemeltnek. Egyszer reklámfőszereplő valaki, egyszer meg ezredik személy a tömegben. Így megy ez.

És aki nem bizonyította előtte, hogy megbízható, bírja a munkát, nem késik, pontos, stb., azt kiemeltre és szerepre nem is fogják hívni.


Kecskeméten egyébként nem tudok ügynökségről, de Budapest tele van velük. Általában vidéki (és akár külföldi) forgatásra is ők szerveznek, ha néha-néha van ilyen.


Én legalább 5-6 ügynökséggel dolgozom folyamatosan, még nem láttam olyat, hogy valaki csak kiemelt lett volna. Ilyen nincs. A "nagy" statiszták, akik huszonéve ebből élnek, ők is beállnak tüntető tömegnek, vagy nézőnek a közönség közé egy színházi jelenetnél. Ők is kinn állnak a 30 °C-ban 12 órát, vagy fagyoskodnak a hidegben.


Nincs megkülönböztetés. Ha egy munkánál épp kiemelt vagy, az tök jó, ilyen előfordul. De az nem jelenti, hogy legközelebb is az leszel. Karaktereket keresnek, nem személyeket. Minden statiszta mindig pótolható, ezt ne felejtsd el.


És ettől nem leszel színész. A statiszta az statiszta, a színész meg színész. Ennyi.

2017. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány forgatáson vettél már részt?
2017. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Rengetegen.


Csak példának

Filmek:

- Inferno

- Coldest City

- HHhH

- Sultan

- Force 2

- Felesleges ember

- Viszkis

Sorozatok:

- Tyrant

- The Last Kingdom

- Barátok közt

- Válótársak

- Aranyélet

- Csak színház...

Reklámfilmekből is rengeteg, külföldön is egyszer. (De azt is innen szervezték, tehát magyar ügynökségen keresztül válogattak minket. Ott szereplők voltunk, a statok helyikek voltak, meg párszor kiemelt stat is voltam már, de leginkább sima stat.)

2017. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!