Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a leghatékonyabba...

HGYG11 kérdése:

Hogyan lehet a leghatékonyabban tanulni Japánul?

Figyelt kérdés
Gondolom a hiraganák,katakanák meg a kanjik megtanulásával.De tapasztaltaktól varok ezálltal ötletet.Válaszokért előre is köszi.

2017. febr. 11. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Szia!:) hát, akkor ezt most igazából úgy érted, hogy hogyan lehet a leghatékonyabban tanulni OTTHON japánul? Hiraganák, katakanák elsőnek mindenképpen, kanjikat meg majd szépen utánuk elkezdheted, de az egy jóval hosszabb folyamat lesz. Én amikor otthon próbáltam tanulni, videókat kerestem neten, ha tudsz angolul, akkor elég sok videó van fent, bőven válogathatsz, valamint van egy magyar lány, aki szerintem baromi jó videókat csinál, csak kevés az ideje. Telefonra is vannak jó kis alkalmazások katakanák,hiraganák és kanjik tanulásához. Akkor nyelvtanhoz vannak oldalak pl: japán percek
2017. febr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen otthoni tanulásra gondoltam és koszi^^
2017. febr. 11. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Jókat írt neked, csak segítek picit a "japánpercek" kapcsán, mivel az -szójáték okán- "L" betűvel megalkotott URL. ;)

[link]

2017. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!