Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiu akibe szerelemes...

Van egy fiu akibe szerelemes vagyok de a baratnom férje Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt a fiút meg tavaly ismertem meg egy buliba na de a lenyeg h hónapokon keresztül nem is beszéltünk semmi csak annyi h néha néha latam de egy koncerten bele szeretem ahogy ott alt bele szeretem és Akk ezt a baratnom nagyon jól tudta meg minden neki mondtam el mindent róla de meg is össze jött vele🙂

De az egyik buliba furcsa módon közeledett hozzam pedig nem szokot (már a barátnőmmel volt)

És Akk oda jött hozzam nyújtotta kézet h tancoljunk olelve tancoltunk puszilgatot Aztán a csaj eltűnt a fiu meg közelebb került hozzam már sokan azt hittek egyut vagyunk meg hogy csokoloztunk pedig nem volt semmi én nem birtam meg tenni a csajjal Peddig let volna ra alkalmam én úgy erzem

De most ez mit jelenthet?

Van meg esélyem?

Nagyon szeretem ot örültem szerelmes vagyok bele



2017. febr. 11. 08:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
No comment...mindharmotoknak.
2017. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Milyen férje? Egy kisgyerekről beszélhetsz meg te is vagy vagy 18. Cigány vagy?
2017. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla nagyon szeretem a fiút és orulok hogy boldog mert állítólag az de jobban örülnek ha velem lenne az🙂
2017. febr. 11. 09:08
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen Azz vagyok tan baj?

És igen a férje és nem nem vagyok 18

16 vagyok 🙂😀

2017. febr. 11. 09:09
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Most erre mit lehet mondani? Kár hogy megszünt a Maunika só, ott mindennaposak voltak az ilyen sztorik.
2017. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok koszi😁 Nektek lehet h csak egy vicc de nkm nm az meg tudnátok Akk inkbb ne írjatok tehetek rola h szerelmes vagyok ne tudjatok meg mit erzek barmok!
2017. febr. 11. 09:54
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Gyászos romunglica😅
2017. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Gyászos vagy Tee Hahhaha szépek vagytok Hahhaha azért mert nem vagyok egy szánalmas irigy kutya paraszt veru köcsög Akk már megse lehet érteni azt kivanom teljes szívemből nektek akik ijen le nézők h eljetek at ugyan ezt csak rosszaba😁

És álljatok le a cigányokról mert ok a gyerekeiknek élnek és bármit tesznek a gyerekekért teszik😀 És ok tudják h mi az a rantothus meg h minden nap iskola/munka után friss ebéd nem az hogy be főzünk 3 hétre vmit 😂😂 szánalmasan vagytok. Büszke vagyok arra hogy cigány vagyok 😃 Ahogy a szüleimre is mert le nézték pedig nem lopunk csalunk tisztességes pénzből élünk meg hozza elég jól minden nap friss kaja nem 3 hetese főzelék 😉 Szánalmas paraszt grcik 😆😆

2017. febr. 11. 10:41
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Próbálkozz meg Ricardoval, ő elfeledtetné veled ezt a fiút, Boraboran van tele pénzzel, meg ugyanúgy kiemelkedő a magyar nyelvtudása mint a tiéd, összeillenétek.
2017. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hahhahaha Teleg de vicces vagy ahhh Hahahha 😑😑😑

Kötekedj a írásomal is úgy kell Hahahah nem nagon hatol meg elég bajom van így is 😏

De azt Nn hiszem el h ti meg így nem voltatok lagalab is hasonló esetbe de ha nem majd lesztek nyugi 😃

2017. febr. 11. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!