Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elfelejtettem az email...

Ha elfelejtettem az email jelszavam mi a teendö hogy visszaállitsam?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Például rákattintasz az "elfelejtettem a jelszavamat" linkre.


Mondjuk van pár email-szolgáltató a világon, ugye nem gondolod, hogy mindhez külön-külön leírjuk, ezt hol találod?

2017. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rákattintasz az elfeljettem a jelszavamat linkre.
2017. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt én már próbáltam rákattintottam az elfelejtett jelszavamat de akkor csomó kérdést tesz fel eljutottam oda hogy elküldte az ellenőrző kódot be is írtam de mégse engedte meg mert azt írta nem tudja biztosra hogy èn vagyok téllleg az a felhasználó!!
2017. febr. 12. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Vagy csinál valamit vagy nem, de olyan nincs, hogy helyesen válaszolsz, kapsz egy kódot és azt nem fogadja el. Valahol valamiért hazudsz. Izé, nem mondasz igazat.


Mellesleg még mindig nem tudjuk, melyik szolgáltatóról van szó, és nem fogunk barkóbázni.

2017. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a Gmail.com !még régebben regisztráltam de a jelszóra nem emlèkszem.rámentem az "elfelejtettem a jelszavamat" című ikonra és adott nekem kérdéseket amire nem tudtam a választ és jött egy olyan kérdés hogy adjak egy e-mail címet amire elküldik az ellenőrző kódot a kód megjött be is írtam elfogadta a kódot de azt írta hogy nem tud engem beazonosítani.Nem hazudok ez így van!ahogy mondtam!
2017. febr. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!