Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kaptok egy üzenetet messeng...

Ha kaptok egy üzenetet messengeren, rögtön megnézitek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig.
2017. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá időm és nem csak bekapcsolva maradt a net,akkor igen. Esetleg akkor szoktam halogatni, ha olyan ember ír akivel nem szívesen beszélek.
2017. febr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem akikkel beszélgetek, azoknál le van tiltva az értesítés. Szóval akkor nézem meg mikor kedvem van. Ez alól legjobb barátom, vagy rokon se kivétel. Akinek tényleg fontos hogy beszéljen velem, az megcsörget messengeren (mert ha nincs értesítés is kicsörög), vagy felhív telefonon.
2017. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Engem nagyon tud zavarni, amikor látom, h valaki aktív, küldtem neki üzenetet, de akkor se nézi meg. Főleg, ha már benne vagyunk egy beszélgetésben.
2017. febr. 13. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!