Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az élet értelme és a lényege...

Az élet értelme és a lényege a szaporodás. Egyet értetek?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy Isten a szaporodásra teremtett minket. Amikor megszületünk kicsik vagyunk és törékenyek. Aztán az évek alatt megnövünk, megerősödünk, megszépülünk az, hogy párt találjunk, akivel csinálhatunk gyereket. Ez a korszak után elgyengülünk, elcsúnyulunk. Abban a pár évben van a fénykorszaka az embereknek, amikor szaporodásra alkalmas.
2010. máj. 8. 12:23
 1/4 anonim válasza:
Igen egyet értek. Sajnálatos módon a mai gyerekek a szerelmet másképp fogják fel. Szóval valamelyik lány szerelmes az osztálytársába, kitudódik, és máris ezzel piszkálják szegényt. Pedig csak szerelmes. Mintha nem ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.
2010. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Én nem akarok gyereket. És szerintem (az is, amit az első írt) meg az sajnálatos, hogy akinek manapság nincs gyereke azt lenézik, stb... Jah igen, meg az is elég szánalmas, hogy néhányan csak azért szülnek gyereket, hogy kapják a segélyt. Mindenesetre, a lényeg az, hogy szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy akar-e 'szaporodni' vagy nem. És attól még lehet az életének más értelme.
2010. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaaa:D csak van,aki még nem csinálhatja...:PxĐ mert vannak kockázatok...:S de maaaajd...de akkor minden nap:)
2010. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!