Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek hogyhogy szeretnek...

Az emberek hogyhogy szeretnek élni? Ez számomra érthetetlen. Az élet rémes, hogy lehet, hogy valaki mégis szereti?

Figyelt kérdés
- légyszi kíméljetek a kérdés véleményezésétől és írjatok a saját érzéseitekről, hozzáállásotokról -
2011. okt. 10. 17:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
67%
Meg kell találni a jót benne. Ha semmi szépet nem találsz, nem a világ a hibás.
2011. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
54%
Létfenntartási ösztön.
2011. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
hiába látom a szép és jó dolgokat, nem elegek ahhoz, hogy szeressek élni :(
2011. okt. 10. 18:17
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
ugyanez a bajom. vannak boldog perceim, de csak pár percig tartanak. feületesek. mélyen belül szomorú vagyok, és nem látom értelmét, h éljek. mer minden napom ugyanolyan, semmi izgalom, felkelek, bemegyek a suliba, nézem a párokat, h milyen jó lehet nekik, aztán írok egy pár kettes dogát, beszélek pár sort a bnőimmel, aztán hazamegyek, ordibálnak, h nem tanulok, és h nem lesz munkám, mert nincs pénzük az egyetmre. mi értelme van ennek? ha legalább lenne egy párom...
2011. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

hát én is azt hittem, hogy "ha legalább lenne egy párom!"

aztán van, nagyon szeret, van gyermekünk is, és mégsem érzem sokkal jobban magam :( ez betegség?! mert így nem kellemes élni, az biztos

2011. okt. 10. 18:28
 6/38 ~Alice~ válasza:
72%
optimizmus emberek!...az élet azért van hogy éljük amúgy is túl rövid ahhoz h azon agyaljunk h mennyire rossz ez vagy az...meg kell taluni örülni az élet apró szépségeinek, ha ennyire depis vagy, keress valami jó hobbit ami értelmet és szórakozást nyújt nekem pl: az anime nézés, az olvasás, az éneklés és a színészkedés. és lehet mások bántanak, vagy lenéznek, ha amíg csinálhatom amit szertek addig nem érdekel senki más:)
2011. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj pszihológushoz, biztos tud veled valamit kezdeni. vagy keress hozzád hasonló depresszióban szenvedőket, akik már kilábaltak belőle, vagy vmi
2011. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem szeretnél élni már megölted volna magad. De túlságosan szereted magad ahhoz hogy megtedd. Ez beléd van kódolva. Utálhatja magát az ember, de ha tényleg mélységesen utálnád az életet/magadat, akkor ezt nem kötnéd mások orrára, vagy legalábbis nem ilyen netes oldalon picsognál. Ez puszta tini-depi ami bizonyos mértékekben egészséges, és figyelmességre vágysz. Ne keverd össze az élet utálatát azzal hogy senki sem figyel rád ahogy te azt elvárnád. Gondolkozz mielött ilyen komoly kérdést teszel fel...
2011. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
36%

Ja egyébként a kérdés rendes értelmezését nem lehet megkerülni ilyen esetben. Ha mégis akkor hülye kérdésre hülye válasz: nekem is szar az életem bár meghalnék. Ez nem ilyen egyszerű. Ha az ember végleg megutálja az életet akkor az komoly, mély, lelki folyamatok eredménye alapján kialakult személyiség.

Tehát higyj nekem, nem utálod te az életet csak úgy érzed hogy mindenki leszar (még ha lehet hogy ez nincs is így). Mondom ha tini korban vagy akkor majd kinősz belőle ha dugsz valakivel akivel "jóban vagy". Ez puszta biológia.

2011. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
nagyon furák az utolsó válaszok és elképesztőek... hiszen véletlenül sem azért tettem fel a kérdést, mert senki se figyel rám, és nem vagyok tini. majdnem 30 vagyok, családom van, sokan szeretnek, stb. nem itt picsogok, hanem ma is már annyira elegem lett mindenből, hogy úgy gondoltam, megkérdem a népet, hogyan lehet már mégis szeretni ezt a keserves életet. hogy lássam, értsem talán, másnak ez hogyan megy. Már hogy mondhatja valaki, hogy azért nem öltem meg magam, mert túlságosan szeretem magam vagy az életet!? Hát éppenhogy talán azért nem öltem meg magam, mert tekintettel vagyok azokra, akik szeretnek, nem? Nem vagyok öngyilkos típus, mert hülye azért nem vagyok és mert ekkora gazságot nem tudnék megtenni, illetve nem azért teremtett engem Isten ide, hogy kinyírjam magam. Szóval ne "dugást" tanácsolgassanak itt nekem egyesek. Ahhoz is roppant "nagy" kedvem van...
2011. okt. 10. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!