Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy müködik, most (2017) a...

Hogy müködik, most (2017) a munkaügyi központ? Hányszor kell jelentkezni? Mennyi az esélye annak, hogy találnak e munkahelyet nekem? Illetve létezik e a kiskönyv amibe nekem is pecsételtetni kell, hogy magamtól is kerestem munkahelyet.

Figyelt kérdés
2 kicsi gyerekkel sajnos nem minden munkát tudok elvállalni.

2017. febr. 13. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

"Hogy müködik, most (2017) a munkaügyi központ?"

Bemész és megtudod.

Amúgy kirúgták a dolgozók felét, ezért hajszoltak, zsúfoltak, és nincs idejük semmire. Nem is fognak ott semmit csinálni, csak adminisztrálják, hogy ott voltál, meg tartanak majd egy pár órás eligazítást, hogy mit kell csinálnod.


"Hányszor kell jelentkezni?"

Háromszor minimum.


"Mennyi az esélye annak, hogy találnak e munkahelyet nekem?"

Nulla. Nem is keresnek. TE keresel magadnak.


"Illetve létezik e a kiskönyv amibe nekem is pecsételtetni kell, hogy magamtól is kerestem munkahelyet."

Ha nem keresel, akkor nem lesz munkád!

Naponta legalább 2 órát ezzel kell foglalkoznod, különben semmi nem lesz belőle!


"2 kicsi gyerekkel sajnos nem minden munkát tudok elvállalni."

Akkor nem lesz munkád, ennyi.

2017. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az első írt felejtsd el. 2-3 havonta kell jelentkezni, ami annyiból áll, hogy ül ott egy adminisztrátor és van egy hosszú sor, ott tesznek egy pecsétet a kiskönyvedbe. Ugyan ezt elintézheted e-mailben is, kiskönyv nélkül. Ha az ügyintézőtől is akarsz valamit, azt külön kell jelezned az információs pultnál, kérni kell sorszámot, aztán vele beszélhetsz meg dolgokat, például kérheted, hogy keressen neked állást. Nade az állások amikre a munkaügyi központ ki tud közvetíteni fenn vannak a vmp.munka.hu oldalon és ott te magad is jelentkezhetsz rájuk, úgyhogy ennek csak akkor van értelme, ha nem tudod kezelni a számítógépet vagy közmunkát akarsz.
2017. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Indulásnál van a háromszori jelentkezés, utána rendszeresen kell.
2017. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem fognak helyetted keresni az szinte biztos.
2017. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!